فهرست
چهره ویژه: یک پرسپولیسی دلیل برد استقلال
چهره ویژه: یک پرسپولیسی دلیل برد استقلال

چهره ویژه: یک پرسپولیسی دلیل برد استقلال

آی‌اسپورت- روح الله سیف اللهی وینگر سرعتی پارس جم و بازیکن سابق پرسپولیس با اخراج در دیدار حساس نقش زیادی در رقم خوردن شکست پرگل تیمش داشت. سیف اللهی که بعد از گل استقلال در محوطه جریمه در کورس با پژمان منتظری با ضربه دست چپ او تعادل خود را از دست داد و زمین خورد انتظار یک پنالتی را داشت اما وقتی داور به جای اعلام پنالتی به او کارت زرد داد، واکنش های تندی از خود نشان داد که بیم اخراجش هم می رفت. این بازیکن سپس بعد از گذشت چند دقیقه در یک نبرد هوایی با آرنج ضربه ای به گردن مهدی قائدی زد که باعث بیرون آمدن دومین کارت زرد از جیب رضا کرمانشاهی و 10 نفره شدن پارس جنوبی در دقیقه 21 شد.

البته این کارت سیف اللهی درست بود اما به دلیل اشتباهی که داور در صحنه اول کرده بود شاید بهتر بود در این باره کمی مراعات می کرد. در عین حال سیف اللهی که با فریاد و پوزخند زمین را ترک کرد، با کمی خویشتن داری می توانست در زمین بماند و برنامه های سرمربی تیمش را به هم نزند اگرچه شاید تاثیر اخطار اول آنقدر روی اعصاب او زیاد بود که او قادر به کنترل خود نشد.

۶ ۵  
آی اسپورت
2018-01-25 18:23:00
نظر دهید

۵ نظر
حرف حساب
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۳۲
بدبخت بيچاره اينبار ابزار اعمال نفوذ و نتيجه بازي اين انتخاب شده بود!
00
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۳۹
چهره ویژه فقط عمو کرمانشاهی
ناصر
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
بزرگترین اشتباه کرمانشاهی اخراج نکردن سیف اللهی تو صحنه ای بود که مچ پای ابراهیمی رو لگد کرد و اگر اخراج‌کرده بود الان دیگه کسی نمیپرسید چرا اون صحنه رو پنالتی نگرفت یا بقیه موارد
۹
سوراخ سرخ اسیا
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۰۰
کیبوردش را کنار میزند، به صندلیش تکیه میدهد، پکی به سیگارش میزند، در خودش فرو میرود: خدایا، لنگیا ازم راضیند تو هم راضی باش، بند لنگش را میبندد و در خود زمزمه میکند، یک لنگی ۴تا خورد و اون یکی ۳تا.
۸ ۱
xxx
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۲۸
زمزمه های عموکرمانشاهی بود الان؟ همین 4 تایی که به لطف داور به پارس زدین خودمون گذاشتیم تو کیسه تون خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر