فهرست
غیبت دوباره ایکاردی؛ به پارما هم نمی‌رسد؟
غیبت دوباره ایکاردی؛ به پارما هم نمی‌رسد؟

غیبت دوباره ایکاردی؛ به پارما هم نمی‌رسد؟

آی‌اسپورت- لوچانو اسپالتی، سرمربی ایتالیایی اینتر در مورد ۲ دیدار مهم این هفته نراتزوری صحبت کرد. اینتر این هفته در سری آ باید به مصاف پارما برود و روز سه شنبه نیز در اولین دیدار مرحله گروهی خود در لیگ قهرمانان بعد از سال‌ها غیبت، در خانه پذیرای تاتنهام خواهد بود. اسپالتی گفت:

«من انتظار دارم بازیکنان به حدی از بلوغ حرفه‌ای رسیده باشند که بتوانند انتظارات ما در ایفای سهم خود در عمل‌کرد تیمی را برآورده کنند. بازیکنان کافی برای حضور در هر ۲ بازی پیش رو را داریم. بازی‌های ملی اتفاق خاصی نبود و من انتظار این مصدومیت‌ها را از قبل داشتم. امیدوارم همه بازیکن در شرایطی باشند که ما به رغم عدم تجربه در لیگ قهرمانان به هدف خود برسیم و باید اعتقاد داشته باشیم می‌توانیم از این مرحله عبور کنیم.»

دیدار برابر پارما

«حریف ما باشگاه بزرگی است که لحظات زیبایی را تجربه کرده و کاملا آماده حضور در این رقابت‌ها است. پارما فضا را به راحتی پوشش خواهد داد و به همین دلیل ما نیاز داریم با سرعت و کیفیت بیشتری تصمیم‌گیری کنیم. امروز مائورو ایکاردی به تنهایی تمرین کرد و من باید کمی در مورد ترکیب اینتر فکر کنم زیرا ما ۲ بازی مهم متوالی پیش رو داریم.»

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2018-09-14 22:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر