فهرست
مماشات انضباطی با گلرهای بزرگ
مماشات انضباطی با گلرهای بزرگ

مماشات انضباطی با گلرهای بزرگ

آی اسپورت - این روزها برکسی پوشیده نیست که علیرضا بیرانوند، سنگربان پرسپولیس در موقعیت مناسبی قرار ندارد و حجم اخبار منفی پیرامون او به اوج رسیده که البته دلیلش هم چیزی نیست غیر از حرکات، رفتارها و تصمیمات او! به‌عنوان مثال رفتار او در بازی با تراکتورسازی در حالی که سه جلسه محرومیت تعلیقی هم در کارنامه خود داشت، کار حرفه‌ای یا درستی نبود. رفتار او به وقت خروج از ورزشگاه و حرکاتی که با دست انجام داد نیز حاشیه تکمیلی دیگری بود که او را به گوشه رینگ برد. روز گذشته نیز خبرهایی منتشر شد که او به ایجنت خود هم بدهکار است و تا زمان صاف‌کردن حسابش نباید در مسابقات لیگ بازی کند. در حقیقت خبر منتشرشده این است که او با اجازه موقت در بازی مقابل تراکتورسازی به میدان رفته و برای بازی بعدی پرسپولیس اگر بدهی خود را صاف نکند اجازه حضور پیدا نخواهد کرد.

این وسط تلاش فدراسیون فوتبال برای مماشات با سنگربان شماره یک تیم ملی قابل درک است ولی قابل پذیرش نیست. دست‌کم با حجم شعارهایی که فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی در باب قانونمداری و تحمل‌نکردن بی‌اخلاقی‌های بازیکنان و مربیان در فصل جدید می‌داد، همخوانی ندارد. صحبت‌های روز گذشته مهدی تاج پیرامون عذرخواهی بیرانوند و تاثیر گذاشتن این حرکت روی میزان مجازات او، اگرچه از سوی رسانه‌ها و منتقدان پذیرفته نشد اما یک نکته تاریخی را به یاد برخی اهالی فوتبال نیز آورد. در سال 92 و در جریان بازی معروف ملوان‌بندرانزلی و استقلال که به شکست سنگین تیم آبی‌پوش انجامید، حرکتی از سوی مهدی رحمتی نسبت به تماشاگران تیم میزبان سر زد که بسیار بحث‌برانگیز شد! همان‌موقع هم درخواست‌های درستی جهت محروم‌کردن دروازه‌بان استقلال صورت گرفت که به احضار او به کمیته انضباطی انجامید. مهدی رحمتی اما پس از آن اتفاق ادعا کرد با امیرحسین فشنگچی شوخی کرده است. او حتی فشنگچی را در جلسه کمیته انضباطی شاهد گرفت تا ادعای خود را به اثبات برساند. آن روز فدراسیون با رحمتی به اشتباه مماشات کرد و حالا هم این اشتباه به گونه دیگری در حال تکرار شدن است.

 

فرهیختگان 

۵ ۷  
آی اسپورت
2019-09-08 09:45:00
نظر دهید

۷ نظر
ناصر
يكشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۱۱
برخورد غلط در مورد رحمتی حق با شما ... اما با چهار پنج مورد مختلف در یکسال از بیرانوند قابل مقایسه ست ...
۷
پیمان
يكشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۱۵
الان میشه گفت این متن حرف مفت زدن رحمتی واسه یه عکس با هوادار هم محروم شد واسه تاخیر تو بازی هم محرومش کردن لطف کنید شهامت داشته تاشید بگید گردنمون کلفت محروم نمیکنیم این و دیگه چرا صغری کبری میچینید.
۹ ۱
6
يكشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸، ۱۳:۴۱
واسه عکس که میخواستن محرومش کنن و همه ازش حمایت کردن اون کارش مربوط میشه به حواله کردن هوادارای ملوان به پایین تنه اش. گردن کلفتی یعنی ادم بکشی یه روز هم محروم نشی
۱
...
يكشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۴۰
جعفری کیسه کش دیده ماجرای رحمتی که تموم شده و رفته بذار برای خالی نبودن عریضه یه اسمی هم از رحمتی ببریم . باشه تو خوبی و باقی کیسه کشا . اگه راست میگی بگو جرم ادم کشتن درحالت مستی و بدون گواهینامه چیه؟ حکم کتک زدن هوادار
۳
وحید بارساپولیسی
يكشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۴۷
بابا علی بیرو اصن بشین بیرون دربی و اینا هوچی هستن بلکه ساکت شن.. آخه شما چی هستین که ما بترسیم از محرومیت بیرو.. ما شما رو با سوشاو هوشیار هم زدیم..اونم نه یکی دوتا گل با سه تا و 4 تا... اینکه رادوشویچه..که خودش بیرانوندیه..
۵
.
يكشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸، ۱۳:۳۸
.
رضا
يكشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱
باهزار بهانه هم باز دم خروس پیداست
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر