فهرست
چه کسانی برانکو را نمی‌خواهند؟
چه کسانی برانکو را نمی‌خواهند؟

چه کسانی برانکو را نمی‌خواهند؟

آی اسپورت – از پیشنهادهای خارجی برانکو ایوانکوویچ که بگذریم، تازه می‌رسیم به مخالفان او و شایعه‌های ناتمامی که خیلی وقت است درباره جدایی‌اش از پرسپولیس حرف می‌زنند. البته که مربی‌ مثل برانکو بدون مشتری نمی‌‌ماند. او همین حالا هم پیشنهادهایی از عربستان و امارات در جیب دارد و فدراسیون فوتبال ازبکستان هم با رقمی تازه، دوباره پا پیش گذاشته است. یک سال پیش همین موقع‌ها بود که آنها نخستین پیشنهاد خود را به سرمربی کروات پرسپولیس ارائه دادند. این پیشنهاد، در هفته‌های پایانی سال 96 هم تکرار و هر دو بار، رد شد. ازبک‌ها اما که دنبال حضوری پرقدرت در جام ملت‌های 2019 هستند، هنوز دست‌ برنداشته‌ و این بار رقم پیشنهادی‌شان را بالاتر برده‌اند؛ یک و نیم میلیون دلار بدون پاداش‌ها و آپشن‌ها. راست و دروغش گردن راوی اما می‌گویند یک ایجنت کره‌ای در تلاش است که برانکو را به سرمربیگری تیم‌ملی ازبکستان متقاعد کند.

در سوی دیگر ماجرا پیشنهاد التعاون عربستان است که پروفسور قبولش نکرده و شایعه‌های حراف این روزها خودشان بهتر از هر کسی می‌دانند که او یک قرارداد دو ساله جدید هم با پرسپولیس امضا کرده است. با این حال به جدایی او اصرار می‌ورزند؛ یا به بهانه محرومیت باشگاه که پروفسور با آگاهی از آن تمدید کرده بود و یا حرف توی دهانش می‌گذارند که «باشگاه بازیکنی را سفارش کند، می‌روم.» برانکو اما در این سه سال و چند روزی که سرمربی پرسپولیس بوده، هرگز و حتی به‌عنوان تهدید هم حرفی از رفتن نزده و نخستین واکنشش به پیشنهاد چند ماه پیش فدراسیون هم این بود که تمدید قرارداد با پرسپولیس را ‌ترجیح می‌دهد. امروز اما پیشنهادهای او دستمایه‌ای شده‌اند برای مخالفانش که اگر چه بدبینانه‌ است اما شاید دوست ندارند بیش از این برانکو ایوانکوویچ را روی نیمکت پرسپولیس و پرسپولیس را قهرمان ببینند که وقت و بی‌وقت خبر جدایی او را برایمان می‌خوانند.

۱۴ ۶  
آی اسپورت
2018-04-25 13:44:00
نظر دهید

۶ نظر
پدرام
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۹
فقط کیروشی پور ها دوست ندارند برانکو رو

به سردستگی ظالم کیروشی پور و با همراهی شقایق و سیا رحمانی (روزنامه همشهری )و روزنامه خبر ورزشی

۹
دیپلم ردی فسور
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۹
مطمئن باشید تمام پیشنهاداتی که گفتید زاده ذهن دیپلم ردی فسوره و الا هیچ پیشنهادی از هیچ جا نداره. در ثانی: نون اینجا آب اینجا کجا بهتر از اینجا برا دلالی و آوردن داداش ی کار و پیرش
۷
((
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۳
کسانی که سقف ارزوهاشون شده دومی تو لیگ
قشقایی
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۴۴
هیچ جای دنیا کسی همچین پولهایی به خالی فسول نمیده بعدشم هیچ جای دنیا نمیتونه با تبانی و کمک داورها موفق بشه
۵
سرمربی ما هم مهمه و پیشنهاد داره خیلی!
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۸
منبع شایعه پیشنهادها: حسین غفوری :))))
۵
عمر خری بین هستم
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۵۴
منم از برانکو متنفرم و هر موقع روبروم قرار گرفت دوست دارم پاره پورش کنم درست مثل بیرانوند!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر