فهرست
استقلال متخصص برد‌های پرگل
استقلال متخصص برد‌های پرگل

استقلال متخصص برد‌های پرگل

آی اسپورت - بعد از بررسی نتایج برد‌های پرسپولیس، در این مطلب به بررسی برد‌های استقلال در لیگ هجدهم می‌پردازیم. برخلاف پرسپولیس که سهم عمده بردهایش با نتیجه یک بر صفر بوده استقلال طبق آمار ۵ برد از ۱۶ پیروزی‌اش با این نتیجه همراه بود.

۱- سهم ۳۱ درصدی برد‌های یک بر صفر استقلال

برخلاف پرسپولیس که سهم عمده بردهایش با نتیجه یک بر صفر بوده استقلال طبق آمار ۵ برد از ۱۶ پیروزی‌اش با این نتیجه (یعنی حداقل گل زده و کلین‌شیت) همراه بوده است و این یعنی ۳۱ درصد از پیروزی‌های استقلال در لیگ هجدهم؛ تیم‌هایی که مقابل استقلال با این نتیجه شکست خوردند هم عبارتند از استقلال خوزستان، نفت مسجدسلیمان، نساجی مازندران، سپاهان اصفهان و ماشین‌سازی تبریز.

۲- ۳ برد دیگر استقلال با اختلاف یک گل

طبق آمار ثبت شده، آبی‌های محبوب پایتخت در سه بازی فصل ۲ بر یک به پیروزی رسیده‌اند. اولی در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان و در هفته ششم بود و دومی هم سه هفته بعد یعنی هفته نهم مقابل سایپای تهران رقم خورد و سپس برای آخرین بار این نتیجه در هفته پایانی لیگ هجدهم و بازی مقابل سپیدرود رشت دیده شد تا در مجموع نیمی از برد‌های استقلال با اختلاف یک گل رقم خورده باشد و این یعنی ۲ برد کمتر از پرسپولیس.

۳- برد با اختلاف دو گل برای آبی‌ها

آمار به ما می‌گوید استقلال سه پیروزی از ۱۶ برد خودش را با اختلاف دو گل به دست آورده که البته با سه نتیجه متفاوت بوده. اول باید به برد دو بر صفر آن‌ها در هفته نوزدهم و مقابل پارس جنوبی اشاره کنیم و سپس در هفته بعد بلافاصله دومین برد با اختلاف دو گل آن‌ها در هفته بیستم رقم خورد که طی آن استقلال توانست ۳ بر یک فولاد را شکست دهد و سپس در هفته بیست و هشتم آخرین برد با اختلاف دو گل آن‌ها از راه رسید که طی آن ۴ بر ۲ استقلال خوزستان را در اولین تجربه سرمربیگری فرهاد مجیدی بردند.

۴- ۳ برد درخشان ۳ بر صفر

در حالی که پرسپولیسی‌ها تنها یک بار این برد درخشان و قاطع را به دست آوردند استقلالی‌ها سه بار در طول لیگ هجدهم موفق به کسب این نتیجه درخشان شدند و به ترتیب توانستند در هفته‌های سوم، چهاردهم و هفدهم برابر تیم‌های تراکتورسازی تبریز، صنعت‌نفت آبادان و ذوب آهن اصفهان به برد ۳ بر صفر دست پیدا کنند.

۵- ۲ برد بسیار پرگل استقلال

و در آخر می‌رسیم به ۲ برد بسیار پرگل استقلال در لیگ هجدهم که اولی ۴ بر صفر بود و دومی ۵ بر صفر که این دومی قاطع‌ترین پیروزی فصل آن‌ها هم محسوب می‌شود. برد ۴ بر صفر در هفته شانزدهم و مقابل پیکان بود و برد ۵ بر صفر آن‌ها هم یک هفته قبل یعنی در هفته پانزدهم و هفته پایانی دور رفت که ۵ بر صفر سپیدرود را شکست دادند.

 

خبر ورزشی 

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-06-20 09:30:00
نظر دهید

۱ نظر
علی- لندن
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۵۶
داداش داری اشتباه میزنی، کیسه تهران متخصص آسیاست. خخخخ. امسال هم با پلی آف شاید بیاید آسیا در جوار سرورتون.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر