فهرست
شوک روز؛ امید نمازی سرمربی ذوب
شوک روز؛ امید نمازی سرمربی ذوب

شوک روز؛ امید نمازی سرمربی ذوب

آی‌اسپورت- امید نمازی سرمربی ذوب آهن اصفهان شد. امید نمازی به عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان انتخاب شد. امیر قلعه‌نویی سرمربی ذوبی‌ها در لیگ هفدهم روز سه شنبه به عنوان سرمربی تیم فوتبال سپاهان برای لیگ هجدهم مشخص شد تا ذوبی‌ها خیلی زود به سراغ گزینه بعدی خود برای لیگ هجدهم بروند. به همین دلیل روز چهارشنبه جلسه نهایی هیات مدیره این باشگاه برگزار شد و در نهایت امید نمازی به عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن معرفی شد.

نمازی پیش از این به عنوان دستیار کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران فعالیت می‌کرد و قبل از قبول هدایت ذوب آهن دستیار سرمربی تیم ملی زنان آمریکا بود و حالا بعد از سال‌ها دستیاری، به عنوان سرمربی ذوب آهن برگزیده شد. فصل گذشته هم شایعاتی درباره حضور نمازی در اصفهان شنیده می‌شد اما در نهایت اتفاقات به شکلی رقم خورد که قلعه‌نویی هدایت سبزپوشان اصفهانی را بر عهده گرفت تا حالا نمازی با یک سال تاخیر کار خود را در اصفهان آغاز کند.

 

ورزش سه

۶۴ ۵  
آی اسپورت
2018-05-23 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
محمد
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۱۹
به به -چشم آقای کیروش و باند کیروشی پور روشن -الان یه مقاله از اشک ریز میطلبه
فرهاد
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۳۴
ای اسپورت یادت هست 15 روز قبل کامنت گذاشتم نمازی سرمربی ذوب شده منتظر نظر قلعه نوعی است گوش نکردی خبرش را درج کنی فقط برای منصوریان بازار داغی کردی
۷
محسن
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۱۷
با اینکه رستم پور را دنبال میکنم اما عجب خبر چرتی گذاشته بود و طبق معمول احمقها هم بازنشر میکردند:داستان یک عکس و مربی بعدی ذوب آهن.دارم فکر میکنم مثلا اگر منصوریان،دم در اتاق خواب یکی از همین احمقها بود،چه پیش بینی باید میکردند! قراره اهل خانه را صفا بدهد؟؟؟ آخه شرافت رسانه هم خوب چیزیه، حسن خمینی را چه مسایل اجرایی فوتبال،ان هم فوتبال اصفهان،ذوب آهن و به خصوص شخصی مثل سعید آذری!!! کثیفتر اینکه مدعی بشوند دستی در آهن و فولاد دارد!!!
۲
Ashkanred
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۲۷
واقعا بایستی به آذری با این انتخاب عالی تبریک گفت. هر چند که سر قضیه حق رشد از او گلایه داشتم اما بهتر است به او به دید یک رئیس با لیاقت برای ریاست فدراسیون فوتبال ایران نگاه کرد.
۲
بهزاد
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۳۵
عزیزانی که به دلیل دشمنی با کی روش از مال امید نمازی میرن بالا. مراقب باشن نیفتن دست و پاشون بشکنه. دستمال هم حتی المقدور ابریشمی بردارن که زود پاره نشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر