فهرست
پاتک برانکو به ربروف؛ 3 تفنگدار فیکس نیستند؟
پاتک برانکو به ربروف؛ 3 تفنگدار فیکس نیستند؟

پاتک برانکو به ربروف؛ 3 تفنگدار فیکس نیستند؟

آی اسپورت- اتفاقاتی که در بازی رفت پرسپولیس و الاهلی افتاد برای خیلی از هواداران پرسپولیس باورکردنی نبود. این تیم در حالی که همه ستاره‎هایش را در زمین داشت از الاهلی 2-0 عقب افتاده بود اما خروج محسن مسلمان، مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده که به 3 تفنگدار معروفند همه چیز را تغییر داد و پرسپولیس را به بازی برگرداند. در 30 دقیقه پایانی و بدون حضور این 3 بازیکن، پرسپولیس دو گل خورده را جبران کرد و اگر خوش‎شانس بود می‌توانست گل برتری را هم بزند. این اتفاق نشان داد که پرسپولیس می‌تواند بدون 3 تن از مهم‌ترین بازیکنانش هم بازی کند و نتیجه بگیرد.

اما پنج‌شنبه در تبریز اتفاقی کاملا متفاوت افتاد. در غیاب 2 تن از همین 3 تفنگدار، نیمه اول بازی پرسپولیس و گسترش فولاد 0-0 مساوی تمام شد. در ابتدای نیمه دوم محسن مسلمان به ترکیب سرخ‌ها برگشت و کمی بعد با آمدن مهدی طارمی ورق کاملا برگشت و شاگردان برانکو در عرض 7 دقیقه 3 گل زدند.

امشب بازی برگشت الاهلی و پرسپولیس در امارات برگزار می‌شود و فعلا ترکیب اصلی سرخ‌ها مشخص نشده است. غالب پیش‌بینی‌ها به حضور 3 تفنگدار در ترکیب اصلی برمی‌گردد اما وضعیت به شکلی است که ممکن است برانکو تصمیم دیگری بگیرد. این 3 بازیکن کاملا برای الاهلی و سرمربی‌اش شناخته شده‌اند و احتمالا سرگئی ربروف برنامه‌های زیادی برای مهار و از کار انداختن آنها در سر دارد. او یک بار موفق به انجام این کار شده و نشان داده که می‌تواند مهره های هجومی و شناخته شده پرسپولیس را از کار بیندازد. همین موضوع شاید باعث شود برانکو برای غافلگیر کردن ربروف هم که شده، تغییراتی در ترکیب تیمش ایجاد کند و دوباره 3 تفنگدار را روی نیمکت بنشاند و در نیمه دوم از آنها استفاده کند. تدبیری که می‌تواند حریف را هم در ابتدای بازی و هم در نیمه دوم شوکه کند و برگ برنده برانکو در بازی امشب باشد.  

۱۳ ۴  
آی اسپورت
2017-09-12 15:50:00
نظر دهید

۴ نظر
یاشار تبریزلی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۰۰
هر چند بهم ثابت شده دانش به روز فوتبالیمو مجانی به قلم بیارم کسی قدر نمیدونه
اما تو ایران به جز آقا یاشار بهمن ملک آرا و تا حدی آقای محصص واقعا کارشنانسی که فوتبال بلد باشه نداریم برای همین نظر خودمو میگم
اگر قراره برانکو به منشا اعتماد کنه چه در ترکیب اولیه بخواد بزاره چه تعویضی واردش کنه سوپرایز و برگه برنده برانکو باید سیامک نعمتی باشه
اولا نعمتی کاملا برای تیم حریف نا شناخته هاست
دوما نعمتی یک سال در پیکان هم بازی و پاسور اصلی منشا بوده و این دو با هم هماهنگی دارند
۹ ۱
mohamad she
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۵
عمرا طارمی و مسلمان بیرون باشن! پسر برانکو هم که همیشه هست
۲
شاهین ممسنی ❤❤
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۵۶
مگه دیووونه است؟ :)))
۳
حرف حساب
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۴۹
با اجازه از آقا پوریا و شقایق خانم و باقی عشق کیروشی های آی اسپرت و البته جناب کیروشی پور اعظم! اگه ناراحت و عصبی نمیشید بگم که ما هواداران بیشمار پرسپولیس این قول رو از طرف پروفسور (برانکو) میدیم که درصورت تمایل و درخواست کیروش برانکو حاضره شیوه های مختلف بازگشت به بازی و پلن های B رو (10 نفره و 11 نفره) به کیروش آموزش بده! با شناختی که ما از برانکو داریم (اهل عقده بازی و کینه و نفرت نیست!!) مطمئنیم درخواست کیروش رو رد نمیکنه و فروتنانه دانش و تجربه خودش رو به خاطر تیم ملی در اختیارش قرار میده!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر