فهرست
پارس جم ۳-۰ نفت؛ سقوط تیم سیزده‌به‌دری
پارس جم ۳-۰ نفت؛ سقوط تیم سیزده‌به‌دری

پارس جم ۳-۰ نفت؛ سقوط تیم سیزده‌به‌دری

آی اسپورت – با پنجمین باخت متوالی، سقوط نفت به لیگ یک قطعی شد. این تیم در طول فصل مشکلات زیادی داشت و اتفاقات زیادی در این باشگاه رخ داد که بعضی از آنها شوخی به نظر می رسید اما سرانجام به لیگ یک سقوط کرد.

هفته بیست و نهم لیگ برتر ، ساعت 18 ،

استادیوم : تختی جم
داور : سید وحید کاظمی 
کمک‌ها : بابک داوری ، محسن سلطانی ، وحید صالحی 
ناظر : ابوطالب طاهریان 

اخطار: علی میرخراط(66) از نفت تهران

ترکیب پارس جنوبی جم: احمد گوهری، محمد طیبی، ایمان سلیمی، فرشاد محمدی مهر، شهرام گودرزی، میثم نقی زاده، حسین پورامینی، علی دشتی، روح الله سیف اللهی، محمد نوری(۷۵- عرفان معصومی)، ابراهیم صالحی

سرمربی : مهدی تارتار

نفت تهران :میلاد فراهانی، محسن بنگر، محمد نصرتی، فرید محمدزاده، سید حسین حسینی (۴۶- امیرحسین فشنچگی)، طاهر جهانبخش، علیرضا عزت کرامت، عیسی آل‌کثیر، سید امین منوچهری ، سینا خادم‌پور، علی میرخراط(۷۳- پوریا امینی)

سرمربی : هومن افاضلی

شرح گل :

پارس جنوبی 1- نفت تهران 0 (دقیقه ۷: محمد نوری):  تیم پارس جنوبی جم از سمت راست، حمله‌ای را ترتیب داد و محمدی مهر، دفاع راست این تیم سانتری را داخل محوطه جریمه انجام داد و در ادامه سیف‌اللهی با ضربه سر ، توپ را در اختیار نوری قرار داد و این هافبک با تجربه با ضربه‌ی نوک پا دروازه فرهانی را باز کرد.

پارس جنوبی 2- نفت تهران 0 (دقیقه ۴۴: روح‌الله سیف‌اللهی): علی دشتی از داخل محوطه جریمه، سانتری را برای سیف‌اللهی انجام داد و این بازیکن با ضربه سر تماشایی برای دومین بار، دروازه نفت را باز کرد.

پارس جنوبی 3- نفت تهران 0 (دقیقه ۶۷ احسان تاییدی):  از سمت راست زمین، تیم پارس جم صاحب ضربه ایستگاهی شد و در ادامه فرشاد محمدی‌مهر این توپ را بر روی دروازه ارسال کرد و احسان تاییدی با ضربه سر گل سوم را برای تیمش به ثمر رساند.

دقایق حساس:

دقیقه ۲۳: شوت خطرناک محمد نوری از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۳۰: باز هم محمد نوری پشت محوطه جریمه صاحب موقعیتی شد و شوت زیبای این بازیکن با واکنش خوب فرهانی به کرنر رفت

دقیقه ۳۱: سیف‌اللهی از سمت راست کرنری بر روی دروازه نفت ارسال کرد و ضربه سر خطرناک ایمان سلیمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۷: از سمت راست زمین، تیم پارس جم صاحب ضربه ایستگاهی شد و در ادامه فرشاد محمدی‌مهر این توپ را بر روی دروازه ارسال کرد و ایمان سلیمی با ضربه سر گل سوم را برای تیمش به ثمر رساند.

دقیقه ۷۷: شوت زیبا و محکم امین منوچهری توسط احمد گوهری دفع شد.

 

 

 

 

     
آی اسپورت
2018-04-22 20:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر