فهرست
آقای کلین‌شیت نیم‌فصل کیست؟
آقای کلین‌شیت نیم‌فصل کیست؟

آقای کلین‌شیت نیم‌فصل کیست؟

آی اسپورت – شاید اگر علیرضا بیرانوند مصدوم نمی‌شد امروز با فاصله‌ای زیاد نسبت به دیگر رقبا، بیشترین کلین‌شیت را در نیم‌فصل اول ثبت می‌کرد. اما آن مصدومیت بدموقع در بازی مقابل استقلال خوزستان باعث شد تا رادوشویچ جای او را در دروازه پرسپولیس بگیرد و رقبای بیرانوند هفته به هفته به رکورد او نزدیک شوند. حالا و در فاصله یک هفته تا پایان نیم‌فصل اول چند دروازه‌بان این شانس را دارند که آقای کلین‌شیت نیم‌فصل اول لیگ شانزدهم شوند.

جدول بیشترین کلین‌شیت‌ها
جدول بیشترین کلین‌شیت‌ها

همانطور که در جدول می‌بینید، بیرانوند با 6 کلین‌شیت در 9 بازی از نظر میانگین درصدر جدول قرار دارد و بعد از او وحید طالب‌لو نفر دوم است اما از نظر تعداد کلین‌شیت در یک نیم‌فصل، مظاهری، اخباری و احمدی با بیرانوند برابر هستند و هر کدام‌شان در بازی هفته پانزدهم دروازه خود را بسته نگه دارند می‌توانند آقای کلین‌شیت نیم‌فصل اول باشند.

۲ ۱  
آی اسپورت
2016-12-19 14:44:00
نظر دهید

۱ نظر
مجتبی فرد
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۳
آقا والله به پیر به پیغمبر به هر که می پرستید، کلین شیت آمار خط دفاعه نه فقط دروازه بان. افتخارش هم مال همه ست نه یک نفر.
نمونه خارجیش پیتر چک که می گفتند همیشه جلوی مسی کلین شیت کرده غافل از اون که این چلسی است که جلوی مسی کلین شیت کرده و گر نه با آرسنال مقابل بارسا سوراخ سوراخ شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر