فهرست
تصمیم زنوزی: فروزان در کمیته انضباطی باشگاه!
تصمیم زنوزی: فروزان در کمیته انضباطی باشگاه!

تصمیم زنوزی: فروزان در کمیته انضباطی باشگاه!

آی اسپورت - تراکتورسازی در هفته ای که با یک برد می توانست تا قبل ازبازی فردای پرسپولیس برابر سایپا به صدر جدول رده بندی برسد در رشت  مغلوب سپیدرود قعرجدولی شد. اما این شکست همانطور که در طول مسابقه انتظارش می رفت با واکنش هایی از سوی هواداران و مالک این باشگاه همراه بود. یکی از کسانی عملکردش در این بازی مورد انتقاد هواداران تراکتورسازی و سپس محمدرضا زنوزی  مالک باشگاه قرار گرفت محسن فروزان دروازه بان این تیم بود. او  روز خوبی در این مسابقه سپری نکرد  و گل اول سپیدرود روی اشتباه او به دست آمد. او در دفع توپ اشتباه کرد و توپ به بایرامی رسید. او اما روی گل سوم هم می توانست عملکرد بهتری داشته باشد اما توپی که دستش برخورد کرده بود را بازهم بایرامی تبدیل به گل کرد تا تراکتورسازی با سه گل مغلوب تراکتورسازی شود.

محمدرضا زنوزی مالک تراکتورسازی  که از نحوه نمایش دروازه بان تیمش کاملا ناراضی است ، در این زمینه به خبرنگار ما می گوید: «فروزان تا کمیته انضباطی باشگاه بررسی و تحقیق خودش را در مورد بازی انجام شده پایان بدهد از حضور در تمرینات محروم است. ایشان حتما باید پاسخگوی عملکردش در این مسابقه باشد.» اما زنوزی به  قضاوت رضا مهدوی داور بازی امروزتراکتورسازی برابر سپیدرود هم شدیدا گلایه دارد. او در این رابطه گفت: «ما از این داور که در دیدار ماشین سازی - پرسپولیس قضاوت بازی را برعهده داشت خاطرات خیلی بدی داریم. امروز هم با اشتباهاتی که انجام داد سر تیم ما را برید.»

مالک تراکتورسازی معتقد است گل دوم سپیدورد روی حرکت خطای بازیکن حریف به دست آمد: «حداقل یک پنالتی را برای ما نگرفت ضمن اینکه گل دوم حریف روی یک حرکت خطا به دست آمد. من یک سوال دارم. مگر وزیرورزش، وزیر کل وزرش ایران نیست؟ ما هزینه نکردیم که این آقایان هرکاری دوست دارند بکنند. هر بلایی دلشان می خواهد سرما می آورند. دارند مسابقات و نتایج را مهندسی می کنند. کمیته اخلاق باید به مساله ورود کند.» تراکتورسازی با این شکست 49 امتیازی ماند و حالا باید منتظر امتیاز از دست دادن پرسپولیس در بازی حساس فردا برابر سایپا باشد.

۱۲ ۲۳  
آی اسپورت
2019-04-12 20:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۳ نظر
تراکتور_استرالیا
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۳۵
خواهش می کنم این هرزه رو بندازید بیرون. کل فکرش اینستابازی و ذکرش توهم و خودستایی. بندازید بره بیرون تا سه شیفت تبلیغ شورت بچه کنه تو اینستا هرزه بی ناموس
قارتال
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۴۰
دوست عزیز مشکلی با بازیکن تیم داری تو سایتهای خودی بزن ، این جا محلش نیست ، همان اندازه که بت کردن یک بازیکن امر اشتباهیه کوبیدن صفرش هم اشتباهه . من تو استادیوم بارها از دوستان خاستم با هر پاسی که به دروازبان میدادند تشویشق نکنند تا دچار غرور بیجا بشه حتی سر همین قضیه با تنی از دوستان کارم به مشاجره کشید ولی اینکه با یه اشتباه اینجوری به بازیکن تیم حمله کنیم هم درست نیست.
ساشا باتیستوتا
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۴۳
کرویف؛ تا حالا ندیدیم کیسه پول گل بزنند.
علی
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۴۵
چون این اقا از پول بیت المال هزینه میکنه باید همه تیم ها بهش ببازن، یاد فیلم دیکتاتور افتادم
قارتال
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۴۸
متاسفانه این تصمیمات احساسی تو فوتبال ما پایان نداره ، نیازی به کمیته ی انضباط باشگاه نیست میشه با مدیریت آسیبها را به حداقل رساند ، نیمکت نشینی برای یک دو بازی کافیست ، با این تصمیمات روحیه ی تیمی از بین میره . این سخت گیری باعث میشه جانشین فروزان ، اخباری هم بازی بعدی با استرس درون دروازه بایسته .
امید
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱
دروازه بانتون را می تونید بازخواست کنید ولی در مورد داوری حرف نزنید که پدیده و سپاهان را دقیقاً با داوری بردید.
حبیب
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱
این یارو حتما شرط بندی کرده والا یه دروازه بان یه اشتباه سهوی در این حد میتونه داشته باشه در حالیکه هر سه گل سپیدرود با اشتباهات فاحش همشهری شون به ثمر رسید. البته تا اینجا هم دفاع تراکتور و ایمانی باعث کلین شیتها بودند و فروزان هیچ سیو فوق العاده ای نداشته حیف که لیکنز با فوتبال ما شناخت نداره والا عمرا اخباری رو ذخیره فروزان قرار نمی داد.
محمد
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۵۳
عجب شغالیه این خره
تا تیمش می بره همه چیز گل و بلبله، تا می بازه خر بازیش گل می کنه
غلط کردی سرمایه گذاری کردی
چون تو سرمایه گذاری کردی، باید هر غلطی خواستی بکنی
محمد
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۵۳
تیمش کیسه گل شده میگه دارن نتایج رو مهندسی میکنن. اتفاقا راست میگه دارن مهندسی میکنن تا بی افتخار ها یه جام بیارن و صداشون بخوابه.
حسین اهوازی
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۰۵
دروازبانت بنده خدا بعد شش بازی یه اشتباه کرده محرومش کردی. چه ربطی به فدراسیون داره. درضمن تو حرفات میگی ماشین سازی خاطره خوش نداره خو این چه ربطی به تراکتور داره
عرعری
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۰۸
تَرتَر بی افتخار به تِرتِر افتاد خخخ
سیامک وارد میشود
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۵۹
وقتی تو تبریز گذاشتیم درتون به اوف اوف کردن افتادی یاد این خزعبلاتت بیفت.
آرش
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۱۲
حرف های زنوزی دقیقا معنای جنبه باخت رو نداشتنه. یعنی چی سر تیم ما رو بریدن؟ این داستانا مال دهه شصته. گذشته این حرفها دیگه بابا. ما هزینه نکردیم که فلان دیگه چیه؟ بابت هزینه کردنت منتی به کسی نداری. پول رانت این مملکتو میلیاردی دادی به یه مشت پیر و پاتال جلوی انگیزه سپیدرود کم آوردن دیگه. سر ما رو برید دیگه چه چرتیه؟
محمد
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۱۴
دلیل اینکه همه بازیکنا بعد از یه مدت از این تیم فرار میکنن همینه. واسه اینکه بی افتخار ها به نکن نشناسی معروفن. اون از کیانی، اینم از فروزان. با تقوی هم همین کارو کردن.
چرتپورلیس
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۲۰
زر نزن چرتپولیسی منفور , حکومتی که با فحاشیتون نوروزی و به کشتن دادین
امیدشیرازی
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۲۴
هخخخخخ
ایران
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۴۴
کاش این توهین های اینجا دو حاج صفی و شجاعی و دژاکه ببینن


که تیمی که دارن داخلش بازی میکنن
اگر چندین هفته کلین شیت مثل فروزان داشته باشی
مهم نیست

ببازین ناموستون فوش میخوره

قارتال
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۰۲
خدا بیامرزه هادی نوروزی را ، چه خون دلهایی خورد از دست شما.
۹
واق واق
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۰۵
وای به روزی که چرتپولیس بیاد تبریز به واق واق میوفتن
تراختور کبیر
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۱۷
چه کسی از بازیکنان سپیدرود تست دوپینگ باید بگیره که اینجوری غیر عادی میدویدند؟
گل دوم سپیدرود خطا بود که داور فقط نگاه کرد و همون توپ گل شد
در دو سه صحنه میتونست پنالتی بگیره حداقل دو صحنه پنالتی مسلم بود.
تراختورحق نداره قهرمان بشه بازم اتفاقات سالهای قبل در حال تکرار است
تراکتور_استرالیا
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۳۹
در جواب آی دی یکبار مصرف ایران
جوجو ما از اول و در بهترین روز این هرزه هم ازش حمایت نکرده ایم. خواستی برو کامنتهامون رو زیر خبراش بخون. توهم نزن. زر هم نزن. در مورد حاج صفی حتی وقتی رفت سپاهان باز هم کسی از تراکتور بهش توهین نکرد. اما کری خوندنهای این لاشی تو بازیی که با پیرهن استقلال تو تهران چهار تا از تراکتور خورد هنوز یادمه. تو تراکتور به لطف ما خودشو جمع کرد ولی وقتی رفت استقلال نمکدون شکست بی جنبه. از همه اونها بسیار مهمتر اینکه این لعنتی تو خالی همیشه منم منم می کنه و ماهیت تیم بودن رو زیرسوال میبره و اینکه مستر اینستا و زنش همیشه حاشیه داره. میخوای ببینی بزار سه هفته نیکت نشین بشه تا ببینی چیکار که نمی کنه... (مگه اینکه جمعش کنن)
در جواب کاربر تراکتور ..استرالیا
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۰۸
برای شناخت از سطح شعور شما
کافیه
فقط به سایت های ایران گردی
یا کسایی که سمت شما اومدن تفریح
ازشون سوال کنیم

شهری که در عصر جهالیت هنوز به سر میبرد
شهری که هنوز در مواجهه با یک ترویست حاضر نیست جواب ادرس گرفتن یک شهروند را بدهد

این تعصب کور واقعا به صفتی که بهتون میدن میاد
۲ ۱
تراختوریسم
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۰۴
از احوالت مشخصه خاطره بدی داشتی از شهر ما ...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر