فهرست
مقایسه نیمکت علیمنصور و برانکو؛ پر و خالی
مقایسه نیمکت علیمنصور و برانکو؛ پر و خالی

مقایسه نیمکت علیمنصور و برانکو؛ پر و خالی

آی‌اسپورت- با نتیجه شگفت‌انگیزی که در پایان نیمه اول دربی به دست آمد، همه نگاه‌ها به نیمه دوم و بازی‌خوانی مربیان بود. جایی که برانکو باید برای فرار از دیوار دفاعی سرسخت استقلالی‌ها راهی پیدا می‌کرد؛ و منصوریان برای فرار از فشار گسترده قرمزها، باید زهر خط حمله‌اش را بیشتر می‌کرد و همچنین، استحکام خط دفاعی‌اش را. اما تفاوت دو مربی، در نیمکت‌ تیم‌هایشان نمایان شد.

منصوریان خیلی زود برای جبران ضعف سمت راست دفاع استقلال مجید حسینی را وارد زمین کرد و نتیجه مناسب آن را با عملکرد مطمئن حسینی دید. دقایقی بعد سرمربی آبی‌ها حیدری خسته از رفت و برگشت‌ها را بیرون کشید و حق‌دوست را به خط حمله اضافه کرد. اتفاقی که باعث شد مدافعان پرسپولیس به راحتی نتوانند برای حضور در حملات برنامه‌ریزی کنند.

در آنسوی میدان اما، برانکو هر آنچه داشت در مستطیل سبز به بازی گرفته بود و اگر هم بازیکنی مثل علیپور روی نیمکت بود، نمی‌توانست جانشین مناسبی برای ستاره‌های فیکس برانکو باشد. هرچند برای خالی نبودن عریضه در نهایت به جای رضاییان به زمین آمد؛ اما حضور بیست و چند دقیقه‌ای‌ شماره 70 هم نتیجه‌ای برای پرسپولیس در پی نداشت. سطح نریمان‌جهان هم به اندازه‌ای نبوده که برانکو در چنین شرایط سختی بتواند او را برای گره‌گشایی جایگزین مسلمان یا رفیعی کند.

در واقع نیمکت حال حاضر پرسپولیس بازیکنانی به خود می‌بیند که برای گذران دقایق پایانی یک بازی ساده مناسب هستند؛ حال آن که منصوریان روی نیمکتش بازیکنانی دارد که می‌توانند در شرایط سخت، برای استقلال گره‌گشا باشند. از مجید حسینی و مجتبی حق‌دوست، تا محسن کریمی و جابر انصاری که حتی در این بازی فرصت حضور در زمین را پیدا نکردند.

۵ ۱۱  
آی اسپورت
2017-02-12 23:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
موراتا
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۸
مشکل از خود برانکو هم هست که اینقدر روی تعداد خاصی از بازیکنا زوم کرده که بقیه کاملا بی انگیزه شدن
حمید
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۵۶
دقیقا!
۳
برزو
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۲۵
استقلال السد رو با ژاوي شكست داده بود و پيروزي تيمي نبود كه جلوش قد علم كنه
۴
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۹
باورم نمیشه هنوز که باختیم فقط کمال را نداشتیم
ط
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۰۶
بزارش به حساب حوادث عجیب فوتبال! اونها موقعیتی نداشتن که گل نشده بشه و این اتفاقی نیست که هر بازی بخواد بیافته! از طرفی هم فکر می کنم یه شوک نسبتا به موقع بود به تیم و به خصوص آقای برانکو
ILONG
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۵۲
روزبه،جباروف،آندو،وریا،کنعانی زادگان... لیست مصدومین و محرومین استقلالن، با کمال و بی کمال میترکوندیمتون، عزا عزاس امروز
۲
حامد
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۱
پاشنه اشيل جناب برانكو :
: اگر قرار باشه پاشنه اشيلى براى عملكرد جناب برانكو در مقام سرمربى عنوان كنيم بدون ترديد و با فاصله زياد تعويض هاى فاقد منطق اقاى برانكوست كه به نظر مياد هيچ ارتباط معنادارى با ميزان توانايى بازيكنان در جريان بازى و روند بازى نداره بى شك اگه به تنها تعويض جناب برانكو در دربى نگاهى داشته باشيم دست كم و در خوشبينانه ترين حالت شش بازيكن ديگر كانديداى بسيار مناسب ترى از رضاييان براى جايگزينى بودند ( مخصوصاً دو بازيكن اصلاً در اندازه هاى خود نبودند و با توجه به دفاع فشرده و چند لايه استقلال در نيمه دوّم ايشان با بيرون كشيدن رضاييان در واقع بهترين سانتر كننده تيم در اين بازى رو هم خارج كرد كه هديه اى به تيم حريف بود ) ضمن اينكه در مسابقه با تراكتور هم در حاليكه تيم سه گل جلو بود و جناب برانكو ميدانست كاميابى نيا دو اخطاره و بدون جانشين است بجاى تعويض ايشان باز هم رضاييان را بيرون كشيد كه واقعاً شگفت اور بود ، اساساً سابقه ايشان در سرمربيگرى تيم ملى هم نشان ميده كه سوزنشون روى تعويض دائمى دو سه نفرگير ميكنه و تعويض هاى يادشده خيلى با توانايى بازيكن تعويضى و جريان بازى مرتبط نيست و اين ضعف براى مربى با دانشى در كلاس اقاى برانكو اصلاً پذيرفته نيست.
حامد
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۵۶
حالا کجا هستن اونایی که واسه برانکو به خاطر بازی گرفتن از 11 نفر فیکس تو کل لیگ دست میزدن و از علی منصور به خاطر بازی دادن چرخشی به جوون هاش انتقاد میکردن؟ جوابتون رو گرفتید؟
حمید
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۰۳
با این بخش از حرفات موافق نیستم. ثبات چیز خوبیه! مشکل از محافظه کاریبیش از حد و بزدلانه برانکو در برخی شرایطه. کلمه بزدلانه واقعا توی بعضی ها برازنده تعویض های برانکو بوده و هست!
۶
واقع بين
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۱۰
تازه شما در نظر بگيريد ستاره هايي مثل محسن كريمي و جابر انصاري اصلا بازي نكردند !!!!
۷
محسن
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۳۴
دوست داشتم روی نیمکت استقلال،جباروف و اندو هم بودند!!!!!هی ی ی ی روزگار،چقدر تلاش کنیم و فایده نداشته باشه.خوب که فکر میکنم متوجه میشم داور بازی با ماشین سازی و استقلال وظیفه محوله را انجام نداده،یعنی نمیشده فغانی دو تا بازی پشت سر هم برای استقلال قضاوت کند و نیمکت و ارنج اصلی را خالی تحویل بدهد.یعنی فکر نمیکردند این بچه های گمنام،بزرگی کنند و گرنه.....
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر