فهرست
پرسپولیس بدون گلزن مقابل نفت: جدایی و مرگ!
پرسپولیس بدون گلزن مقابل نفت: جدایی و مرگ!

پرسپولیس بدون گلزن مقابل نفت: جدایی و مرگ!

آی اسپورت – از زمانی که نفت تهران از یک تیم انتهای جدولی به یکی از قدرت‌های فوتبال ایران تبدیل شد، پرسپولیسی‌ها از بازی مقابل آن‌ها خاطرات خوبی ندارند. نفت از لیگ یازدهم مقابل پرسپولیس شکست ناپذیر شده و با گل‌محمدی و منصوریان، این تیم را شکست داده است. بدتر اینکه در بین بازیکنان فعلی سرخپوشان، هیچ بازیکنی سابقه گلزنی به نفت تهران را ندارد.

فصل پیش، پرسپولیس در دو بازی رفت و برگشت فقط یک گل توسط کمندانی زد که حالا در پدیده بازی می‌کند. لیگ چهاردهم، صادقیان و عباس‌زاده گل‌های پرسپولیس به نفت را زدند. لیگ سیزدهم، پرسپولیس گلی به نفت نزد و لیگ دوازدهم ولاتکو گروزدانوسکی تک گل سرخپوشان را وارد دروازه حریف کرد. لیگ دهم و یازدهم که آخرین بردهای پرسپولیس مقابل نفت بدست آمد ایمون زاید، فشنگچی، علی‌عسگری، بادامکی، تیاگو و نوروزی زننده گل‌های پرسپولیس بودند. بازیکنانی که همگی از پرسپولیس جدا شدند و هادی نوروزی که در پرسپولیس ماند، از دنیا رفت.

در بازی برگشت لیگ یازدهم، سیامک کوروشی مدافع نفت هم یک گل به خودی زد که حتی او هم در ترکیب فعلی نفت حضور ندارد و به سایپا رفته است. البته در ترکیب پرسپولیس، بازیکنی با سابقه گلزنی در بازی پرسپولیس و نفت دیده می‌شود. وحید امیری، فصل پیش گلی را زد که قهرمانی را از تیم برانکو گرفت و حالا، در کنار بازیکنانی قرار می‌گیرد که هیچکدام تجربه باز کردن دروازه نفت را ندارند.

 

 

 

کد خبر: 9406

۱۰    
آی اسپورت
2016-10-14 16:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر