فهرست
اعتراض چینی: حال پدرم اصلا خوب نیست!
اعتراض چینی: حال پدرم اصلا خوب نیست!

اعتراض چینی: حال پدرم اصلا خوب نیست!

آی‌اسپورت- علی چینی درباره محرومیت سه ماهه او توسط کمیته اخلاق به دلیل شرکت در یک کلوپ شبانه گفت: اتفاقات اخیر باعث شد تا پدرم در بیمارستان فوق تخصصی جماران بستری شود. حال پدرم آنقدر بد شد که قرار است پزشکان عمل جراحی قلب روی او انجام دهند. او آنقدر پیگیر استقلال است که وقتی امروز به هوش آمد، از من درباره نتیجه استقلال پرسید و اینکه وضعیت علیرضا منصوریان چطور است. به او گفتم پیگیر نتیجه نباشد و به سلامتی خودش فکر کند.  نه حکمی به من داده‌اند و نه حرفی زده‌اند. تنها شنیده‌ام این اتفاق افتاده و صحبت‌هایی درباره محرومیت مطرح کرده‌اند. کمیته اخلاقی نامی نبرده است، اما باشگاه استقلال نام برده و با آبرویم بازی کرد. این هم از باشگاه ما که این‌طور رفتار کرد. خدای ما هم بزرگ است و از آن بالا همه چیز را می‌بیند. ظاهراً دوستان تصمیم گرفته‌اند کادر فنی علیرضا منصوریان شامل بهتاش فریبا، محمد خرمگاه، حمید بابازاده و من را از هم بپاشند. آقایان بدانند که نمی‌توانند ما را از هم جدا کنند. حال پدرم خوب نیست، اما در این شرایط هم وقتی من را می‌بیند، پیگیر نتایج استقلال و منصوریان است. به او گفتم کمی به فکر سلامتی‌اش باشد. متأسفانه به خاطر بی‌وفایی و بی‌مهری‌هایی که در حق منصوریان شد، پدر من هم ناراحت شد. او مدام از وضعیت استقلال صحبت می‌کند.

 اتفاقات هفته گذشته استقلال: وقتی از هفته سوم یا چهارم بگویند دو بازی به منصوریان فرصت می‌دهیم، چه منطقی دارد؟ اگر مربی را قبول دارید، از او حمایت کنید. سال گذشته در بدترین شرایط تیم نتیجه گرفت. در نفت تهران هم علیرضا منصوریان چنین شرایطی داشت. مگر پارسال سیزدهم چهاردهم جدول نبودیم؟ نیم‌فصل دوم 11 برد داشتیم، پرسپولیس را شکست دادیم، السد قطر با آن بازیکنان کهکشانی را شکست دادیم. اگر منصوریان می‌ماند، شک نکنید استقلال را قهرمان لیگ یا جام حذفی می‌کرد.

انتقاد از اظهارات حسن زمانی، عضو هیئت مدیره استقلال: زمانی پشت سر هم مصاحبه می‌کرد و علیه تیم و منصوریان حرف می‌زد. آقای زمانی! تو که سواد فوتبالی نداری، به چه دلیلی این کارها را می‌کردی؟ زمانی یا دنبال زمین زدن استقلال بود یا منصوریان. هر بازی می‌دیدیم زمانی علیه تیم و منصوریان صحبت کرده است. با این وجود، کار خودمان را می‌کردیم و همه دیدند که نیم‌فصل دوم چطور نتیجه گرفتیم. برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم و با توجه به نفرات خوبی که در این تیم هستند، مطمئنم نتیجه می‌گیرد. هواداران استقلال باید از تیم‌ محبوب‌شان حمایت کنند. اگر یکسری از مسئولان حمایت نمی‌کنند، آنها دست از حمایت برندارند.

اختلاف منصوریان با مهدی رحمتی: وارد این ماجرا نمی‌شوم، اما رحمتی نباید در برنامه نود حرف می‌زد. وقتی سرمربی و مدیرعامل صحبت می‌کردند، او نباید وارد صحبت می‌شد. حرکت و رفتار او درست نبود.

 

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-10-14 16:08:00
نظر دهید

۱ نظر
علی چینی اسطوره باشگاه استقلال
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۶
برگرد ستاره
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر