فهرست
گزارش ویژه؛ یک‌ سند دیگر علیه ساكت
گزارش ویژه؛ یک‌ سند دیگر علیه ساكت

گزارش ویژه؛ یک‌ سند دیگر علیه ساكت

آی اسپورت- ساکت، اول مرداد ۹۴: قرارداد با کی‌روش باید شرطی باشد! 

محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال در مناظره با علی کریمی مدعی شد که هیچ‌گاه علیه کارلوس کی‌روش حرفی نزده است. بعد از این ادعا عادل فردوسی‌پور تصویری از آرشیو ایسنا نشان داد که ثابت می‌کرد ساکت، پیش از آنکه دبیرکل فدراسیون شود در گفت‌و‌گو با این خبرگزاری رفتار کی‌روش با مربیان، مدیران فوتبال و رسانه‌ها را به نقد کشیده است. ساکت که به نظر می‌رسید جا خورده، مدعی شد که این گفت‌و‌گو را همان سال‌۹۳ تکذیب کرده است. جستجوی همشهری ورزشی نشان می‌دهد که نه‌تنها در هیچ آرشیوی نشانی از تکذیبيه ساکت وجود ندارد بلكه او یک‌بار دیگر هم در گفت‌و‌گو با ایسنا همان انتقادها را تکرار کرده است.

ساکت
ساکت

مرداد‌۹۳، ساکت که آن روزها مدیرعامل باشگاه فولاد ماهان اصفهان بوده در دفتر ایسنا در اصفهان حاضر شده و لابه‌لای گفت‌و‌گویی تفصیلی باز هم رفتار کی‌روش را زیر سئوال برده است:« اعتقاد دارم جوهره اصلی کی‌روش و توانایی‌های او در جام‌ملت‌های آسیا مشخص می‌شود و قراردادی که با او بسته می‌شود باید شرطی باشد و کسب نتیجه مطلوب باید در قرارداد کی‌روش قید شود.

نوع رفتار کی‌روش باید دوستانه‌تر و همراه با تیم‌ملی باشد که من نوع برخورد او را در تیم‌ملی نپسندیدم و کماکان این گله را از او دارم که نباید مشکلات تیم را رسانه‌ای کند و اعتبار یک ملت و کشور را زیر سئوال ببرد.» تأکید ساکت روی کلمه «کماکان» نشان می‌دهد او پیش از این مصاحبه هم از کی‌روش انتقاد کرده است. نکته دیگر این گفت‌وگو، حرف‌های فنی ساکت درباره توان فنی کی‌روش است. آنجا‌که ارزیابی توانایی این مربی را به موفقیت در جام ملت‌های آسیا منوط می‌کند. در جام ملت‌های آسیا در سال‌۲۰۱۵ تیم ایران با سرمربیگری کی‌روش از رسیدن به نیمه‌نهایی باز‌ماند. آیا دبیرکل فدراسیون فوتبال امروز هم جرأت می‌کند با همین جملات درباره ویژگی‌های رفتاری و دانش فنی کی‌روش حرف بزند؟

همشهری ورزشی

۱۳ ۵  
آی اسپورت
2018-02-15 00:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
الف
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۱۴
که چی
کریمی هم وقتی بازیکن و مربی کی روش بود چیزی راجع بهش نمی گفت ،
یا قبلا برانکو را بی شخصیت می دونست الان با شخصیت
تو فوتبالیها و سیاسیون طبیعیه
۶ ۲
حمید
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۲۴
مشکل این که آدم نظرش تغییر کنه نیست مشکل دروغگوییه و این که اینقدر جسارت نداشته باشی که بگی نظرم تغییر کرده
shahab.ir
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۴۸
شما عسل خوری نکنی نمیگن لالی
امین از خوزستان
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۴۰
تو این 10 سال سپاهان خیلی حق پرسپولیس و استقلال رو خورد، تو این 10 سال باید پرسپولیس 7 قهرمانی لیگ و حذفی میاورد، استقلال هم باید 5 قهرمانی لیگ و حذفی میاورد، آهای استقلالی ها! آهای پرسپولیسی ها! تو دههٔ 80 سرتون رو با کری های سخیف گرم کردن و پول و امکانات و جام ها رو تقدیم سپاهان می کردند.
bmi.boy
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۳۹
اینا یه مشت آفتاب پرستن که نون به نرخ روز میخورن .دم کریمی گرم . ما استقلالیا هم پشتتیم داداش
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر