فهرست
گزارش روز: استروتمن، تنها گزینه فن خال برای خط میانی یونایتدها
گزارش روز: استروتمن، تنها گزینه فن خال برای خط میانی یونایتدها

گزارش روز: استروتمن، تنها گزینه فن خال برای خط میانی یونایتدها

آی اسپورت- به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل، لوئی فن خال، سرمربی منچستریونایتد، به مدیران این باشگاه اعلام کرده ترجیح می دهد به جای به خدمت گرفتن یک هافبک نه چندان خوب، تا ژانویه برای خرید کوین استروتمن صبر کند.

فن خال علاقه زیادی به این ملی پوش هلندی دارد و علی رغم مصدومیت او از ناحیه زانو، یونایتدها شرایط این استروتمن را به دقت زیر نظر دارند. سرمربی سابق نارنجی ها که معتقد است تیمش هنوز از توازن لازم برخوردار نیست، به دنبال به خدمت گرفتن یک هافبک \"باکس تو باکس\" است و استروتمن را به عنوان گزینه اصلی در نظر دارد.

گزینه دیگر فن خال، آرتورو ویدال، ستاره شیلیایی یوونتوس بود اما به نظر می رسد مبلغی بالایی که باشگاه ایتالیایی درخواست کرده، فعلا این انتقال را منتفی کرده باشد. گزینه قبلی منچستریونایتد هم تونی کروس، ملی پوش آلمانی، بود که در نهایت از بایرن راهی رئال مادرید شد.

هرچند هنوز هیچ پیشرفتی در انتقال استروتمن صورت نگرفته و این باشگاه منتظر است تا وضعیت مصدومیت این بازیکن مشخص شود، اما فن خال از مدیران باشگاه خواسته تا اقدام به انجام خرید عجولانه نکنند و حتی اگر لازم شده، تا ژانویه برای خرید این ستاره هلندی صبر کنند.

با توجه به اینکه اد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد، سال گذشته در بازار نقل و انتقالات ضعیف کار کرد و با انتقادات زیادی روبرو شد؛ به همین دلیل، می خواهد هر طور شده آن ناکامی را در این تابستان جبران کند. اما فن خال از او خواسته تا در حال حاضر، روی خرید یک مدافع میانی تمرکز کرده و برای خرید هافبکی که بتواند باعث تقویت تیم شود، کمی صبر کند.

     
آی اسپورت
2014-07-31 17:27:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر