فهرست
تراکتورسازی تبریز 2-1 فولاد خوزستان؛ تراختورینیو! / سه امتیاز برای شروع محکم تراکتور ؛ قهرمان در تبریز زانو زد
تراکتورسازی تبریز 2-1 فولاد خوزستان؛ تراختورینیو! / سه امتیاز برای شروع محکم تراکتور ؛ قهرمان در تبریز زانو زد

تراکتورسازی تبریز 2-1 فولاد خوزستان؛ تراختورینیو! / سه امتیاز برای شروع محکم تراکتور ؛ قهرمان در تبریز زانو زد

آی‌اسپورت-

هفته‌ی نخست لیگ چهاردهم

ورزشگاه یادگار امام تبریز

شمار هواداران: 13 هزار و 500 نفر

داور: علیرضا فغانی

ترکیب تراکتورسازی: حامد لک، احمد آل‌نعمه، خالد شفیعی، محمد ایران‌پوریان، حبیب گردانی، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی (دیتمار در دقیقه‌ی 86)، سامان نریمان‌جهان، شاهین ثاقبی، فرشاد احمد‌زاده (احمد کام‌دار در دقیقه‌ی 69) و محسن دلیر (ادر لوسیانو ادینهو در دقیقه‌ی 59).

سرمربی: رسول خطیبی

ترکیب فولاد خوزستان: علی سلیمی، ساسان انصاری، ایوب والی، لئوناردو مساریچ، مهدی بدرلو، اسماعیل شریفات، مهرداد جماعتی، یوسف وکیا، ماتیاس چاگو، احمد عبدلله‌زاده (ولید مشائی‌زاده در دقیقه‌ی 73) و سروش رفیعی.

سرمربی: دراگان اسکوچیچ

اخطار: مهرداد جماعتی در دقیقه‌ی 57 و سروش رفیعی در دقیقه‌ی 81.

دقایق حساس:

دقیقه‌ی 16: پس از ضربه‌ی آزادی که احمد آل‌نعمه زمینی و بی‌خطر به مدافعان کوبید، شهاب گردان یک ارسال بلند و پرخطر روی دروازه‌ی علی سلیمی انجام داد که فرشاد احمدزاده بالاتر از ماتیاس چاگو به توپ ضربه زد که توپ به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه‌ی 21: سامان نریمان‌جهان یک نفوذ زیبا به محوطه‌ی جریمه‌ی فولاد انجام داد و پس از رسیدن به خطر عرضی زمین توپ را به شکلی عرضی ارسال کرد که توپ از زیرپای شاهین ثاقیبی لغزید تا این علی سلیمی باشد که از روبروی دروازه توپ را به شکلی آشفته دور کند.

دقیقه‌ی 72: ادینهو پس از ورود به زمین با یک شوت سرکش اقدام به تهدید دروازه‌ی سلیمی کرد که توپ زوزه‌کشان از روی تور به بیرون رفت.

دقیقه‌ی 73: ماتیاس چاگو از پشت محوطه‌ی جریمه تراکتورسازی شوت ادینهو را پاسخ داد تا لک به زحمت بیفتد و توپ را در دو ضرب دفع کند.

دقیقه‌ی 80: حبیب گردانی یک ارسال زیبای دیگر از روی نقطه‌ی کرنر انجام داد که با خروج اشتباه سلیمی همراه شد اما احمد کامدار موفق نشد دروازه‌ی خالی فولاد را فرو بریزد.

دقیقه‌ی 88: سروش رفیعی از روی یک ضربه‌ی آزاد موفق شد دروازه‌ی تراکتورسازی را تهدید کند و لک را برای دفع این توپ به زحمت بیندازد.

گل: سامان نریمان‌جهان در دقیقه‌ی 31، لئوناردو مساریچ در دقیقه‌ی 74، ادر لوسیانو ادینهو در دقیقه‌ی 83

شرح گل:

تراکتورسازی تبریز 1-0 فولاد خوزستان: خالد شفیعی روی یک پرتاب اوت دستی موفق شد یک ارسال زیبا برای سامان نریمان‌جهان انجام دهد و این بازیکن نیز با یک ضربه‌ی سر زیبا دروازه‌ی علی سلیمی و فولاد را بگشاید.

تراکتورسازی تبریز 1-1 فولاد خوزستان: مشائی‌زاده تعویض طلائی اسکوچیچ بود که با یک سانتر بی‌نقص لک را روی ضربه‌ی سر آل‌نعمه وادار به اشتباه کرد تا مساریچ روی جاه‌طلبی گل تساوی را به ثمر برساند.

تراکتورسازی 2-1 فولاد خوزستان: ادر لوسیانو ادینهو که به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمده بود، در سومین اقدام خود برای تهدید دروازه‌ی فولاد خوزستان از پشت محوطه‌ی جریمه موفق شد با یک شوت سرکش توپ را به زیرطاق دروازه بکوبد.

بهترین بازیکن:

بدون شک ادینهو که تعویض طلائی رسول خطیبی بود، بهترین بازیکن میدان بود که روی نبوغ خود توانست سه امتیاز نخستین بازی خانگی تراکتور را بیمه کند. البته فراموش نکنیم که نریمان‌جهان نیز بازی شایسته‌ای را از خود به نمایش گذاشت.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-31 21:45:32
نظر دهید

۲ نظر
سهیل
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۵
"دقیقه‌ی 16: پس از ضربه‌ی آزادی که احمد آل‌نعمه زمینی و بی‌خطر به مدافعان کوبید، شهاب گردان یک ارسال بلند و پرخطر روی دروازه‌ی علی سلیمی انجام داد"
حبیب گردانی درسته، نه شهاب گردان
MOHSEN.N
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۰۱
گزارش گر تبریز داغونهو.به جای استاد حیابانی باید این رو دست انداخت..اراکتور بازیکنهای ریزنقش خوبی داره اما مثل بحرین بازی می کنه و بعد از هر حمله فولاد روی زمین دراز می کشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر