فهرست
دایی از راه‌آهن شکایت می‌ کند/ جنگ سرد شهریار و حمید ادامه دارد
دایی از راه‌آهن شکایت می‌ کند/ جنگ سرد شهریار و حمید ادامه دارد

دایی از راه‌آهن شکایت می‌ کند/ جنگ سرد شهریار و حمید ادامه دارد

آی‌اسپورت‌ ـ باشگاه راه‌آهن همانطور که قبلا وعده داده بود رقم قراردادهای فصل گذشته خود را به طور کامل اعلام کرد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ آنها پس از اعلام فهرست قراردادهای بازیکنان درباره حقوق دریافتی کادرفنی سال گذشته راه‌آهن نیز اطلاعیه منتشر کرده اند که البته این صحه در وب سایت باشگاه راه‌آهن وجود ندارد و در رسانه ها منتشر شده است.
امروز علی دایی سرمربی پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد قطعا از باشگاه راه‌آهن شکایت خواهد کرد. البته مشخص است علت دلخوری علی دایی از مدیران راه‌آهنی چیست. او که از حمید استیلی مالک این باشگاه به هیچ وجه دلخوشی ندارد، اعلام کرد که این کار شیطنت راه‌آهنی ها بوده و آنها حق نداشتند این قرارداد را رسانه ای کنند. متن کامل صحبت های دایی درباره شکایت قضایی اش از باشگاه راه‌آهن به این شرح است: من قطعا این موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌کنم. این شیطنتی است که باشگاه راه‌آهن انجام داده است. این مساله شخصی بود و هیچ کس حق انتشار آن نداشته است. متاسفانه این افراد به دنبال مسائل دیگری هستند. ضمن این که در راه‌آهن هم قراردادم پایین نبود، چرا که یا تعهدی نمی دهم، یا وقتی با تیمی قرارداد می‌بندم از همه زندگی‌ام برای موفقیت آن می‌زنم.
او سال گذشته پس از تمدید قرارداد با راه‌آهن به پرسپولیس پیوست و آنچه که امروز منتشر شده است مبلغی است که او در توافق با بابک زنجانی روی کاغذ آورده بود.

     
آی اسپورت
2014-07-31 18:24:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر