فهرست
منصوریان: در جایگاه 8 و 9 منتظر استقلالی ها هستم/ تیم مان را از علی دایی قایم کرده بودیم
منصوریان: در جایگاه 8 و 9 منتظر استقلالی ها هستم/ تیم مان را از علی دایی قایم کرده بودیم

منصوریان: در جایگاه 8 و 9 منتظر استقلالی ها هستم/ تیم مان را از علی دایی قایم کرده بودیم

آی‌اسپورت‌ ـ علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران قبل از اولین مسابقه رسمی در کسوت مربی زردپوشان تهرانی روبه روی خبرنگاران نشست و نشان داد که حداقل این یک کار را بسیار خوب بلد است.
او با خبرنگاران بحث های مفصلی داشت و با روش خود به همه سوال ها پاسخ داد و گفت که در بازی فردا مقابل پرسپولیس هجومی بازی می‌ کند. ضمنا منصوریان فراموش نکرد که به هواداران استقلال یادآوری کند برای تشویقش به ورزشگاه بیایند.

نفت امسال ؟
ما پنج ستاره در این فصل را از دست داده‌ایم و البته گله‌ای هم نیست. باشگاه ما ساختاری بازیکن ساز دارد و تیم‌های بزرگ می‌توانند به راحتی در فصل نقل و انتقالات ولخرجی کنند و این بازیکنان را بخرند. با این حال ما خریدهای خوبی در این فصل داشتیم. دو بازیکن با تجربه را من به تیم اضافه کرده‌ام و همچنین 10 بازیکن از تیم ملی امید و شش بازیکن از تیم جوانان را به نفت تهران آورده‌ام. سعی می‌کنیم با این خریدها جایگزین‌های مناسبی را تهیه کنیم. غلامرضا رضایی، ایمان مبعلی، لطفی، شیری و ویکروم که من اعتقاد دارم او یک ایرانی است، چرا که خیلی راحت فارسی صحبت می‌کند. خریدهای ما هستند و به من حق بدهید که وقتی هفته‌ نخست برابر پرسپولیس قرار می گیرید باید یک اسلحه پنهان داشته باشید.
دومین تجربه سرمربیگری ؟
من برای شروع کار مربیگری‌ام یک سال تصمیم گرفتم مدرسه فوتبالی داشته باشم و با روحیه بازیکنان هشت – الی نوزده ساله آشنا شوم و سپس ریسک کردم و سپس با کمک آقای اولیایی که یک بار در استقلال من را کمک کرده بودند سرمربی پاس همدان شدم. از طرفی دیگر خیلی خوش شانس بود که زیر پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدتی سرمربی تیم‌های پایه و مربی تیم ملی بودم. حضور من در رقابت‌های باشگاهی با پنج سال وقفه صورت گرفت و این بار دومی است که سرمربی لیگ برتری می‌شوم. در پاس همدان جوان بودم، اما امسال متفاوت است و من تجربه بهتری دارم. من روی نیمکت تیم ملی نشسته‌ام و آقایان قطبی و کی‌روش بیشترین تاثیر را بر مربیگری من داشته‌اند. من خیلی خوش شانس بودم که از نسل نود و هشتی‌ها تنها کسی بودم که 36 ماه روی نیمکت تیم ملی نشست و از فدراسیون بابت حضورم در این دانشگاه فشرده متشکرم.
فضای نفت ؟
در حال حاضر از حضور در نفت تهران خیلی خوشحالم. از یحیی گل محمدی متشکرم که بهترین مقام نفت تهران را ثبت کرده است و دلیلی که باعث شد من این باشگاه را انتخاب کنم، مدیریت و سیاست‌های درست این باشگاه بود. آنها به انتخاب‌هایشان اعتقاد دارند و به سختی انتخابشان را تغییر می‌دهند. گواه این صحبت من آقایان فرکی، ابراهیم زاده و گل محمدی هستند که باشگاه نظرش را راجع به آنها عوض نکرد.
بازی فردا مقابل پرسپولیس ؟
من مطمئنم که فردا یک بازی زیبا را می‌بینیم، چرا که من به دنبال بازی زیبا و هجومی هستم و دوست خوبم علی دایی هم این گونه است. من مطمئنم که یک بازی خوب را همه می‌بینیم و البته فرق ما و پرسپولیس این است که ما بدون تماشاگر هستیم و پرسپولیس نزدیک به نیمی از جمعیت ایران را به عنوان طرفدار دارد. البته شاید ما هم فردا در ورزشگاه آزادی غریب نباشیم. خیلی از استقلالی‌هایی که پنج الی شش سال است که دوست دارند من را در ورزشگاه آزادی ببینند احتمال دارد که در جایگاه هشتم و نه که جایگاه استقلالی‌ها محسوب می‌شود، حاضر شوند و از نفت تهران حمایت کنند. البته دو تیم فردا تلاش می‌کنند تا منافع خودشان حفظ کنند. اما یک چیز وجود دارد که این بازی زیبا شود. آن هم این که اگر این بازی ساعت 17 برگزار می‌شد با این گرما بی‌کیفیت از آب در می‌آمد، اما نزدیک بودن ساعت برگزاری بازی به ساعت 20 به با کیفیت شدن بازی کمک می‌کند.
تیم بی هوادار؟
تیم ما نهایتا با احتساب این که هر بازیکن تیم ما پنج عضو خانواده داشته باشد، نهایتا 150 هوادار دارد.
تمرینات بسته نفت ؟
ما مجبور بودیم که تیم‌مان را پنهان کنیم و البته اگر در هفته‌ نخست به پرسپولیس نمی‌خوردیم، شاید تمریناتمان را باز می‌گذاشتیم.
هدفگذاری‌ این فصل چیست؟
باشگاه نفت تهران یک چشم انداز داشت که باید تا سال 97 به آسیا می‌رفت. گل محمدی موفق شد زودتر به این هدف برسد. در حال حاضر با توجه به تحولات باشگاه ما و قدرتمندتر شدن رقبا بهترین هدف ما کسب سهمیه است. من به بازیکنانم هم گفته‌ام که باید در آسیا مثل فولاد فصل قبل باشید. البته ما در آسیا باید بازی پلی‌آف را انجام دهیم که بسیار سخت و خطرناک است. اگر از این مرحله عبور کنیم نمایشی موفق در مرحله گروهی خواهیم داشت.
کارتهای معافیت جعلی ؟
نباید از فوتبالیست‌ها خرده گرفت. این بازیکنان معافیت سند دار دارند نه معافیت جعلی. این بازیکنان از کشور خارج شده‌اند و مهر تایید بر ویزایشان خورده است. این فوتبالیست‌ها جوان هستند و یک نفر می‌آید به آنها می‌گوید که فلان قدر پول بده و او هم عقلش این حکم را می‌کند که این پول را بپردازد. حالا الان 21 نفر معرفی شده‌اند ، اما من به شما می گویم که این تعداد در سال‌های گذشته بالای 150 نفر بوده‌اند. این 21 نفر بدبختانه گیر کرده‌اند وگرنه تعداد خیلی بیشتر از این‌ها است. با این اتفاقی هم که افتاده همه چیز به نفع تیم‌های نظامی به خصوص تراکتورسازی و ملوان می‌شود ، اما من از شما می‌خواهم که ریشه‌ای‌تر به این مساله نگاه کنید.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-31 18:35:04
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۰۴
شما خوش شانس نیستی شما همان لابی قدرتمند فدراسیون فوتبال را داری خیالت راحت است البته قبول داریم که در هیچ تیمی و حتی تیم ملی امید فقط یک شکست خورده مطلق بودی به قول خودتان مربیگری را از مدرسه فوتبال یک سال سرمربی پاس در به در و اخراج به کمک نبی جون کمک قطبی و بعد کیروش تیم ملی امید و اخراج ولی اون نبی بالایی شما را با اون کارنامه بسیار ضعیف می کند سرمربی نفت تهران به این می گن فوتبال مافیا به این می گن لاب به این مد گن چی حال هم نفت تهران
-
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۱۵
علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران قبل از اولین مسابقه رسمی در کسوت مربی زردپوشان تهرانی روبه روی خبرنگاران نشست و نشان داد که **حداقل این یک کار را بسیار خوب بلد است.**

آدم مرد باشه مثله مرد پرسپولیسی بودنشو اثبات کنه
نه مثل این آقای نویسنده که با خنده و چاپلوسی اجازه مصاحبه بگیره بعد بیاد به مربی حریف تیکه بندازه

آره عزیزم داش علی منصور هیچ کاری بلد نباشه خوب بلده بزنه تو اونجای شما لنگی محترم ولی نامرد!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر