فهرست
حمودی: فعلا فقط به سپاهان فکر می‌ کنم
حمودی: فعلا فقط به سپاهان فکر می‌ کنم

حمودی: فعلا فقط به سپاهان فکر می‌ کنم

آی‌اسپورت‌ ـ علی حمودی دفاع راست تیم سپاهان که شرایط نامشخصی در لیگ‌برتر فوتبال ایران دارد، تاکید دارد که فعلا در سپاهان خواهد ماند و قصد ندارد تیمش را عوض کند.
حمودی که امروز با خبرنگار اصفهانی صحبت می‌ کرد از کوچکترین اظهارنظر در این باره خودداری کرد و با سیاست به خبرنگاران گفت هیچ چیزی درباره شایعاتی که درباره اش وجود دارد نمی‌داند و هم چیز را به مسئولان تیمش سپرده است.
حمودی که نامش در بین بازیکنانی قرار دارد که مدارک جعلی دریافت کارت پایا خدمت ارائه داده اند در این باره می‌ گوید: فعلاً فقط به سپاهان و لیگ برتر و بازی‌های پیش رو فکر می‌کنم. خود من هم در بهترین شرایط به سر می‌برم و خدا را شکر فعلا سالم هستم! اگر قسمت شد و در ترکیب اصلی قرار گرفتم سعی می‌کنم بهترین عملکرد را به نمایش بگذارم.
حمودی در مورد بازی هفته ابتدایی سپاهان مقابل تیم پیکان تهران چنین توضیح داد: همیشه در هفته های آغازین بازی‌های پراسترسی در انتظار تیم‌هاست و تیم ما نیز از این موضوع مستثنا نخواهد بود. ما از تیم پیکان شناختی نداریم. آنها فصل گذشته را در لیگ یک بازی کرده اند و در بازی پلی آف به لیگ برتر صعود کرده اند.
بازیکن سپاهان افزود: امسال پیکان از مربی بزرگی مثل منصور ابراهیم زاده بهره می‌برد و بازیکنان خوبی را هم جذب کرده اند. پس ما قطعاً بازی آسانی را پیش رو نخواهیم داشت و سعی خواهیم کرد بازی خوبی را انجام دهیم و ان‌شالله سه امتیاز این بازی را کسب نماییم.
حمودی گفت: خدا را شکر تیم ما الان در بهترین شرایط بدنی و فنی قرار دارد و اردوی خوبی را در ترکیه پشت سر گذاشتیم و بازی‌های دوستانه خوبی را هم انجام دادیم و نقاط ضعفمان را هم برطرف کرده ایم. همچنین اسکلت اصلی تیم ما نیز حفظ شده و بازیکنان با کیفیتی جذب تیم ما شده است و روی سه امتیاز این بازی نیز حساب ویژه ای باز کرده‌ایم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-31 18:40:55
نظر دهید
۱ نظر
باتیستوتا
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۵
حمودی چی شد پس,قرار بود از علی دایی ب خاطر دروغش شکایت کنی,تو ک کارت پایان خدمتت مشکل نداشت,چ خدمت بزرگی کرد علی دایی ب این مملکت ک امثال تو بختیار و...نرن خدمت ولی افرادی ک نان اور خانواده هستن برن....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر