فهرست
کرانچار: ابراهیمی باید از کی‌روش عصبانی باشد نه من/ قهرمانی لیگ‌برتر مدنظر ماست / محرم به شرایط خوب نزدیک می شود
کرانچار: ابراهیمی باید از کی‌روش عصبانی باشد نه من/ قهرمانی لیگ‌برتر مدنظر ماست / محرم به شرایط خوب نزدیک می شود

کرانچار: ابراهیمی باید از کی‌روش عصبانی باشد نه من/ قهرمانی لیگ‌برتر مدنظر ماست / محرم به شرایط خوب نزدیک می شود

آی‌اسپورت‌ ـ زلاتکو کرانچار سرمربی کرواتی سپاهان امروز در کنفرانس مطبوعاتی شلوغ حاضر شد و درباره بازی آینده مقابل پیکان به اظهارنظر پرداخت.

کرانچار که در این مدت کمتر رو در روی خبرنگاران قرار گرفته است مصاحبه مفصلی داشت که از عطش طبیعی خبرنگاران برمی انگیخت. به عقیده کرانچار سپاهان امسال باید حداقل یک جام بگیرد. او حرف هایش را با ابراز کلمات محبت آمیز نسبت به خبرنگاران آغاز کرد و سپس به تک تک پرسش ها با حوصله پاسخ داد: دو سال و نیم است که در حال همکاری با شما هستم و امیدوارم امسال هم سال خوبی داشته باشیم، با آرزوی اینکه حداقل یک جام با مدیریت خوب باشگاه به دست بیاوریم. در واقع آنچه که سال گذشته با فاصله اندک نتوانستیم به آن دست پیدا کنیم. بعد از تمدید قراردادم با سپاهان ابراز رضایت رسانه ها را شاهد بودم و امیدوارم با این حمایت سپاهان به روزهای ظفرمندانه‌اش برگردد.

عملکرد سپاهان در نقل و انتقالات ؟

 خلیلیان به هر اقدامی دست زد تا بهترین عملکرد را در فصل نقل و انتقالات داشته باشیم و توانستیم بازیکنان مورد نظر را در پست های خاص جذب کنیم. بازیکنان خوبی مثل وریا غفوری، کرمی، خلعتبری و پریرا در کنار بازیکنان فصل قبل که توانستیم آنها را حفظ کنیم ترکیب خوبی را برای ما ایجاد کرده اند و امیدواریم عملکرد خوبی داشته باشند.

همچنین باید ابراز رضایت کنم از ماندن تعدادی از بازیکنان، با حضور احمدی و گردان ثابت می‌شود هم من و هم باشگاه می‌خواهیم دو دروازه بان عالی داشته باشیم و با حفظ هر دو می‌خواهیم کیفیت عالی خودمان را نشان بدهیم. همچنین ماندن عقیلی و حفظ او من را بسیار راضی کرد. تنها نکته ای که جای تأسف دارد جدایی امید ابراهیمی است البته به خاطر همه خدماتش از او تشکر می‌کنم و آرزو می‌کنم دوران خوبش را ادامه بدهد.

نتیجه بازی پیکان ؟

بازی با پیکان را در پیش داریم، می شود در این چارچوب به این بازی نگاه کرد که یک سپاهان هجومی برای کسب نتیجه به میدان خواهد رفت. ما اردوی بسیار خوبی را در اصفهان و ترکیه داشتیم که با چند برد برای ما همراه شد. احترام خاصی برای فنرباغچه که مهم ترین حریف تدارکاتی ما بود قائلیم، تیم ما توانست به واقعیت کیفیت های خود در بازی با این تیم پی ببرد.

پیش بینی این فصل ؟

به طور کلی با سپاهانی قوی روبرو هستیم با سطح بالای انگیزه که می‌خواهد حداقل یک جام را کسب کند و بیشتر لیگ برتر مدنظر ماست. من به عنوان سرمربی تیم به هیچ عنوان از این مسئولیت شانه خالی نمی‌کنم. مدیون هوادارانی هستیم که صادقانه ما را پیگیری کردند، تعهد اصلی ما به آنهاست تا سپاهان را مثل همیشه در اوج قرار بدهیم.

بازی مقابل ابراهیم زاده ؟

به رغم اینکه این تیم تازه لیگ برتری شده اما احترام خاصی را برای این تیم قائل هستم، پیکان با بازیکنانی که جذب کرده و سرمربی کاربلدی که دارد این اجازه را به ما می دهد تا به آنها احترام بگذاریم. ابراهیم زاده به شرایط سپاهان واقف است و حتی می‌توانست در اینجا نیز سرمربی باشد. من مطمئن هستم که او این انگیزه را به بازیکنان می‌دهد که بتوانند سپاهان را غافلگیر کنند.

مورد محرم نویدکیا ؟

 شایعاتی در مورد محرم و ترک باشگاه از سوی او می‌شنیدم در حالی که خودش در صحبت های رو در رو با ما همیشه از مصدومیت و بهبود زانویش صحبت می‌کرد. خوشحالم که او به شرایط خوب نزدیک می شود و تمریناتش را بیشتر کرده است، او جزئی از سپاهان است و نمی دانم این شایعات از کجا پدید می‌آید.

وضعیت علی حمودی ؟

 مدت هشت سال است که تا امروز هیچ کس شبهه ای در مورد او بیان نکرده بود اما نمی دانم چطور یک هفته به لیگ این مسائل مطرح شده است، با توجه به شرایط کاری اطلاع دقیقی در مورد وضعیت او نداریم.

برخورد هواداران سپاهان با امید ابراهیمی ؟

 وقتی امید سپاهان را ترک کرد ایران نبودم، من و باشگاه همیشه از او حمایت کرده‌ایم. شاید مساله عدم حضور او در جام جهانی باعث خشم او شده است اما این سرمربی تیم ملی است که می‌گوید چه کسی را نیاز دارد. آن کسی که مورد نیاز سرمربی باشد حتماً در لیگ خواهد بود همان طور که رحمان احمدی و حاج صفی را به اردو اضافه کرد و این به معنی این بود که شجاع، شریفی و ابراهیمی را در لیست نهایی خود قرار نداده بود. اگر ابراهیمی بخواهد از کسی عصبانی باشد آن شخص سرمربی تیم ملی است و در مورد ابراهیمی شاید واقعیت این باشد که خودش میل داشته برود و باید هر گونه شک و تردید را از باشگاه دور کنیم. او هم استقلال را انتخاب کرد و امیدوارم در آن تیم موفق باشد.

پست هافبک دفاعی و انتخاب های برای این پست ؟

تا زمانی که کریمی مصدوم نشده بود بنابر نیاز ما او در این پست قرار می‌گرفت حتی در آن پست غفوری را هم داریم که با کیفیت و چند پسته است اما حالا که حمودی مشکل دار شده است باید دوباره غفوری را به پست مدافع- هافبک راست بازگردانیم. با وضعیت جدیدی روبرو شدیم و من با سردرد شدیدی روبرو هستم البته به هیچ وجه به فکر جذب بازیکن جدید نیستم زیرا در کادری که در اختیار داریم می‌توانم جایگزین را پیدا کنم.

Pejman Rahbar

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-31 18:52:47
نظر دهید

۲ نظر
ارشیا
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۰
بازم حرف مفت زدی ، تو باعث شدی هم ابراهیمی جام جهانی رو ازدست بده . هم سپاهان لیگ قهرمانان را .
پژی
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۳۲
سلام پژی چرا سایت گل تعطیل شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر