فهرست
ابراهیم‌زاده:رحمتی یکماه است علیه قلعه نویی حرف نزده
ابراهیم‌زاده:رحمتی یکماه است علیه قلعه نویی حرف نزده

ابراهیم‌زاده:رحمتی یکماه است علیه قلعه نویی حرف نزده

آی‌اسپورت‌ ـ کنفرانس های مطبوعاتی منصور ابراهیم‌زاده اگر در اصفهان باشد همیشه جذاب تر است، اینجا جایی که او همیشه احساس راحتی کرده است. خبرنگاران هم با منصورخان و شیوه های خاص صحبت کردنش آشنا هستند و بنابراین تلاش زیادی برای گیرانداختن منصورخان نکرده اند؛ بنابراین مصاحبه مطبوعاتی او جنجالی از کار درنیامد و او از سوالات حاشیه ای فرار کرد. متن کامل مصاحبه مطبوعاتی سرمربی پیکان را بخوانید.

بازی با سپاهان ؟

خیلی سخت است که با تیمی روبرو می‌شویم که در چند سال اخیر همیشه بالای جدول بوده و ثبات برنامه داشته است. امسال بازیکنان خوبی به سپاهان اضافه شده اند و از سوی دیگر پیکان نیز قصد دارد امسال با بازیکنان جدیدی که جذب کرده است رویکرد متفاوتی را دنبال کند، امیدوارم در بازی فردا فوتبال قابل قبولی را مقابل سپاهان ارائه بدهیم. البته می‌دانیم که سپاهان بازیکنان شاخصی دارد و فردا برابر این تیم مشکل خواهیم داشت.


کار در تهران به جای اصفهان ؟

به عنوان مربی دوست داشتم چیزی را عرضه کنم، جایی که من را به همکاری دعوت کرد پیکان بود و خوشحالم که به این تیم آمدم. اگر در اصفهان نبودم به خاطر این است که من را نخواستند و خواسته مدیران چیز دیگری بوده است.
 تقابل رحمتی و خلعتبری ؟

د: هر کدام از آنها وظیفه دارند بازی خود را ارائه کنند و در واقع تقابل میان تیم های آنهاست. این دو بازیکن با هم دوست هستند.

این بازی را تقابل دو تیم برنده نقل و انتقالات دانسته اند، نظر شما چیست؟

این تیترهای روزنامه هاست اما این واضح است که همه تیم ها برای نقل و انتقالات تلاش کردند تا بهترین عملکرد را در طول فصل داشته باشند.  استراتژی پیکان این است که با قدرت ظاهر شود و برای رسیدن به این امر باید در ابتدا ثبات پیدا کند. این ثبات با تغییر فرهنگ و حضور بازیکنان آب دیده و بزرگ بوجود می آید.
 تقابل رحمتی و قلعه نویی و تأثیر آن روی عملکرد رحمتی؟

این صحبت ها مال یک ماه پیش است و شما در روزها و هفته های اخیر نمی‌توانید مصاحبه ای از او و یا دیگر بازیکنان پیدا کنید.

مصاحبه زیرکانه ؟

مسلماً با شروع لیگ مهم این است که در تقابل با خبرنگاران و سوالات آنها باهوش و زیرکانه جواب بدهد.

     
آی اسپورت
2014-07-31 18:50:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر