فهرست
3 امتیاز شیرین با ادینیو/ گرمای تبریز و درخشش ستاره برزیلی
3 امتیاز شیرین با ادینیو/ گرمای تبریز و درخشش ستاره برزیلی

3 امتیاز شیرین با ادینیو/ گرمای تبریز و درخشش ستاره برزیلی

آی‌اسپورت‌ ـ خبرنگارانی که لوسیانو ادینیو بازیکن برزیلی تیم سابق مس کرمان در شهر سالوادو دیده بودند به هیچ وجه تصور  نمی‌ کردند که این بازیکن سر از تیم تراکتورسازی دربیاورد. ادینیو در آن روزها با هر خبرنگاری که  گفت‌وگو می‌ کرد از قرار فردایش با پرسپولیس می‌ گفت و اینکه مسئولان این تیم فردای آن روز قرار است با او در هتل ملاقات کنند.

این بازیکن برزیلی از استقلال هم پیشنهاد داشت و ممکن بود به این تیم هم بپیوندد اما لوسیانو ادینیو به هر دلیلی سر از تبریز درآورد، شهری سردسیر که به نظر می‌ رسید مقصد خوبی برای وی نباشد. او که طبع گرمسیری دارد قاعدتا برای حضور در تبریز باید کمی بیشتر احتیاط می‌ کرد اما تراکتورسازی تیمی است که به واسطه هوادارانش غیرقابل چشمپوشی است بنابراین به هیچ وجه عجیب نبود که ادینیو با وجود همه این پیشنهادها تصمیم به حضور در تراکتور گرفت.

او که خیلی دیر به جمع قرمزپوش ها اضافه شده امروز هم روی نیمکت بود و در نیمه دوم به میدان آمد. اما با وجود تنبلی ذاتی کارش را به بهترین نحو انجام داد. ادینیو در حالی که بازی گره خورده بود به نظر می‌ رسید با تساوی به پایان برسد با یک شوت استثنایی از پشت محوطه جریمه بازی را به سود تراکتور کرد و 3 امتیاز حساس مسابقه افتتاحیه لیگ‌برتر را به حساب رسول خطیبی ریخت. او با این گل زیبا و البته با واکنش هوشمندانه بعد از گلش به شدت محبوب هواداران تراکتور خواهد شد.

ادینیو تکنیکی باید تا قبل از آغاز فصل سرما در تبریز میخش را بکوبد، اینجا جایی است که ممکن است آقای گل هم بشود.

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-31 21:48:17
نظر دهید

۴ نظر
-
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۱۷
انصاریفرد رو هم تمدید کنیم هیچ دفاعی نمیتونه جلومون مقاومت کنه
آراز ساوه
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۴۰
صد در صد. اینجا تراختور هست، از چوب بازیکن میسازند.
-
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۴۴
شما لطف ابه فکرخودت باش چون پشت ادینهو گرم به هوادار
حسین اول نساجی بعد پرسپولیس
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۵۴
از چوب بازیکن میسازه!!!!شما مگه بازیکن سازی هم بلدین.دزد فوتبال از این به بعد لغب تر تری هاست.بازیکن ملوان رو می دزدین.بازیکن سرباز می گیرین.
در ضمن شما نگران سرمای ادینیو نباش مثل کرار یه زن تبریزی می گیره که گرمش کنه بعد فرار می کنه.عادت دارن.
بچاااااااپ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر