فهرست
سیدجلال، پدیده تاریخ فوتبال ایران
سیدجلال، پدیده تاریخ فوتبال ایران

سیدجلال، پدیده تاریخ فوتبال ایران

آی اسپورت -  سیدجلال حسینی یک پدیده است، هرچند همیشه این لفظ پدیده را برای جوانان یا کسانی که به تازگی ظهور می‌کنند، به کار می‌بریم اما من اعتقاد دارم که سیدجلال به قدری در فوتبال ایران ماندگار بوده و تداوم داشته است که می‌توان از او در تاریخ فوتبال ایران به‌عنوان یک پدیده واقعی نام برد. رمز تداوم و ماندگاری او نیز در تمرینات منظم و سالم زندگی کردنش خلاصه می‌شود و تمام. در همه این سال‌ها کمتر بازیکنی را داشته و داریم که این مدل زندگی کرده و سعی در ماندگاری داشته باشد، آن هم برای سالیان سال.

سیدجلال حسینی علاوه‌بر اینکه در زمین یک بازیکن و مدافع تمام‌عیار محسوب می‌شود، از لحاظ اخلاقی نیز بازیکن منحصربه‌فردی است. او در عین بزرگی در تیم ملی و پرسپولیس با همه بازیکنان حاضر در زمین، حتی جوان‌ترها ارتباط خوبی برقرار کرده که عواقب مثبت این ارتباط را می‌توان از لحاظ فنی به خوبی در مستطیل سبز مشاهده کرد.

سیدجلال حسینی کارش را در زمین مسابقه به نحواحسن انجام می‌دهد و ماندگاری‌اش نیز به همین دلیل بوده است. به شخصه نیز موفقیت‌های پرسپولیس که سیدجلال را باید به حق به‌عنوان یکی از ارکان اصلی این موفقیت‌ها نام برد به او و هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم.

او نشان داده که می‌توان با زندگی سلامت و تمرینات منظم، مثل خیلی از بازیکنان بزرگ دنیا سالیان زیادی در اوج فوتبال تداوم داشت. او تمام رفتارهای بازیکنان حرفه‌ای را داراست و اخلاق، منش، مسائل فنی و کیفیتش در همه این سال‌ها نشانگر عملکرد خوبش بوده و امیدوارم همچنان در فوتبال ایران ماندگار باقی بماند.

 فرهیختگان

۳۴ ۱  
آی اسپورت
2018-09-22 10:00:00
نظر دهید

۱ نظر
پرسپولیس واقعی
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۲۲
کریم باقری هم اعجوبه ای بود که دیگه مثل اون تو تاریخ فوتبال ما نبوده و نمیاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر