فهرست
استارت قهرمان با شکست/ دراگان در مسیر اژدها
استارت قهرمان با شکست/ دراگان در مسیر اژدها

استارت قهرمان با شکست/ دراگان در مسیر اژدها

آی‌اسپورت‌ ـ شکست فولاد مقابل تراکتورسازی چندان هم دور از انتظار نبود، تیم قهرمان فصل گذشته با بیشترین آسیب و تغییر به نسبت روز پایانی سال پیش لیگ را آغاز کرده؛ با تحمل حاشیه ها و مشکلات جدید، لیگ را با شرایط روحی آغاز کرد. آنها بدون 2 ستاره خود که یکی مصدوم و دیگری محروم است در حالی وارد میدان شدند که دو حمله سریع تراکتورسازی در دقیقه 2 بازی نشان می‌داد روز سختی پیش روی آنهاست.
فولاد در بازی امروز با سبکی متفاوت نسبت به گذشته به میدان رفت و شیوه بازی این تیم به جای پاس های سریع و بازی در عمق حریف، اندکی به گوش ها متمایل شده بود چیزی که دراگان اسکوچیچ به آن هم علاقمند است.
آنها بعد از دریافت گل اول بازی در نهایت بازی را روی یک گل اتفاقی به تساوی کشاندند اما دومین گل را در دقایق پایانی از تراکتور دریافت کردند تا اوضاع بیشتر به ضرر این تیم بشود. در نهایت فولادی ها که شادی مفصلی روی گل تساوی کرده بودند با شکست از تبریز به اهواز برگشتند تا در هفته پیش رو امیدوار به رفع مشکل بازیکنان سرباز و بازگشت بختیار باشند. اگرچه پوشیدن شماره 10 توسط اسماعیل شریفات نشان می‌ داد که آنها امید چندانی به بازگردانند کاپیتان ملی‌پوش شان ندارند.

فولاد در هفته دوم لیگ مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت و این مسئله کار جوان های اسکوچیچ را دوچندان سخت خواهد کرد. در بین بازیکنان فولاد چاگو هافبک دفاعی خارجی این تیم بد کار نکرد اما الباقی بازیکنان دور از فرم درخشان نیم فصل دوم گذشته بودند؛ چیزی که فولاد برای بهبود شرایط باید از آن فرار کند. این راه هموار نمی‌شود مگر آنکه خون جوانان خوزستان به جوش بیاید.

     
آی اسپورت
2014-07-31 20:02:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر