فهرست
قبول کنید این بی‌هنری مدیریت بود
قبول کنید این بی‌هنری مدیریت بود

قبول کنید این بی‌هنری مدیریت بود

آی اسپورت - استقلال با وجود همه مشکلاتش به آسیا رفت و متأسفانه برابر پاختاکور شکست خورد. این شکست به هر حال باید اتفاق می‌افتاد، چون در غیر این صورت عدالت فوتبال زیر سؤال می‌رفت. استقلال باید ناکام می‌ماند چه برابر پاختاکور و چه برابر هر تیم دیگری. این فرجامی بود که مدیران در تهران برایش نوشته بودند.

بازیکنان استقلال با تمام توان و وجود بازی کردند تا شرمنده هوادارانشان نباشند، اما تا چه زمانی می‌خواهیم فقط به تکنیک فردی، تعصب، مردانگی و غیرت بازیکنانمان بنازیم و به شانس تکیه کنیم؟ دیشب پرسپولیس در مسابقه‌ای پیروز شد که برتر از حریف نبود و در بیشتر دقایق به دفاع منطقی پرداخت، اما آیا باید برد دیشب را به نام مدیریت زد؟ این بازیکنان پرسپولیس بودند که دویدند و از جان مایه گذاشتند؛ همین. مدیریت وقتی می‌تواند حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد که کاری ۴ ساله یا بیشتر کرده باشد و ثمره مدیریتش نمود عینی پیدا کند، اما وقتی وزارت ورزش ما علاقه دارد هر ۶ ماه مدیر عوض کند، چه نتیجه‌ای را باید به مدیریت ربط داد؟ وقتی بدترین روز را برای سفر به ایتالیا انتخاب می‌کنند و اردو را به‌هم می‌ریزند و سرمربی را از تیم دور می‌کنند تا استقلال در فاصله ۵ روز تا بازی در لیگ قهرمانان، بدون سرمربی شود، چه باید بگوییم؟ چنین تیمی با این مشخصات چرا باید قهرمان آسیا شود؟ فقط به این دلیل که دل میلیون‌ها هوادار با این تیم است؟ تیمی که دل میلیون‌ها هوادار با آن است، آیا باید این‌گونه مدیریت و اداره شود؟

یک بار برای همیشه با خودمان و با مردم صادق باشیم و بگوییم آن‌طور نیستیم که لیاقت این مردم است. کاش مدیران کلان، صدای شکسته شدن میلیون‌ها دل را به هنگام شکست‌ها می‌شنیدند و احساسات هواداران را حس می‌کردند. شاید آن وقت تصمیم‌های بهتری می‌گرفتند و مناسب‌تر مدیریت می‌کردند.

 

خبر ورزشی 

۴ ۲  
آی اسپورت
2020-09-28 09:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ارتش سرخ
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۱۴:۰۸
وقتی نویسنده بزرگ مملکت امثال این آقا باشن باید وضعمون این باشه، وزارت مدیر عوض میکنه چون امثال تو و هوادار بهش فشار میارید، مدیر مربی عوض میکنه چون امثال تو و هوادار بهش فشار میارید، پرسپولیس و استقلال هم نداره.. تو بعنوان یک کارشناس میگی پرسپولیس دیشب سرتر نبود، دو حالت داره.یا حقیقت را کتمان میکنی چون به رنگ دیگه ای علاقمندی یا اینکه برای ناراحت نشدن نصف هوادارها سعی میکنی سیاستمدارانه قلم بزنی، سیتی دیشب پنج بر دو به لستر باخت.. مالکیتش فکر نکنم کمتر از هفتاد بود، حالا سوال اینه حقش باخت بود؟؟ وقتی فرصتهای گل لستر خیلی بیشتر بود.چرا مثل یک کودک انتظار داری احمد نور و سرلک(ذخیره پدیده) باید توپ و میدان را از کازورلا و اون هافبک برزیلی و تاهه ای و تاباتا و عفیف و... بگیرن؟؟؟ چطوری آخه؟؟ تیم ملی ایران هم جلوی السد بازی کنه تنها روش معقولانه دادن توپ به حریف و استفاده از ضد حملات و ضربات ایستگاهیه.کمی شعور فوتبالی داشته باشی بد نیست
۵
ناشناس
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۱۹:۱۳
بالاخره ثبات خوبه یا بد؟ پرسپولیس با از دست دادن سه بازیکن کلیدی تیم از قضا بهترین گلر 5سال ایران و بهترین بازیکن ایران در فصل 18بیرانوند، آقای گل لیگ 17 علیپور و به احتمال زیاد بهترین بازیکن فصل 19 ایران ترابی و بدون چند بازیکن موثر از جمله نادری، شیری، انصاری و ربیع خواه و با بازیکن های جدید با کمترین تمرین ممکن و مچ شدن. به مسابقات آسیا رفت. این شرایط رو حداقل استقلال از نظر بازیکن نداشت و دو بازی به لطف انصراف تیم اماراتی قرعه استراحت خورد هر چند سرمربی نداشت ولی نقش نامجو مطلق کم از مجیدی در این تیم نبود. بازی با السد هم فقط دو تا موقعیت تیر دروازه داشت . در ضمن در چهار سال اخیر پرسپولیس چند تا مدیر عامل و مربی داشته استقلال چند تا؟هشت ماه بدون مدیر عامل دیگه نوبره! لطفاً منصفانه قضاوت کنیم و بنویسیم
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر