فهرست
اسکوچیچ: من از خون وگوشت و پوستم، نمی‌دانید چه کشیدم ! /من یک جنتلمن هستم / سئوال احمقانه نپرسید!
اسکوچیچ: من از خون وگوشت و پوستم، نمی‌دانید چه کشیدم ! /من یک جنتلمن هستم / سئوال احمقانه نپرسید!

اسکوچیچ: من از خون وگوشت و پوستم، نمی‌دانید چه کشیدم ! /من یک جنتلمن هستم / سئوال احمقانه نپرسید!

آی‌اسپورت-فولاد خوزستان، قهرمان فصل گذشته‌ی لیگ برتر که با تغییرات بسیاری راهی لیگ چهاردهم شده است در غیاب حسین فرکی و بختیار رحمانی، سرمربی و کاپیتان اسبق این تیم برابر تراکتورسازی شکست را پذیرفت و دیدار افتتاحیه را با دست خالی به پایان برد. دراگان اسکوچیچ، سرمربی اسبق ملوان که در این فصل روی نیمکت فولاد نشسته است،در یک کنفرانس پرماجرا به سئوالات پاسخ داد و البته با خبرنگاران به تندی جروبحث کرد . حرفهای او را بخوانید 

شکست در نخستین گام؛ بازی چطور بود؟

می‌کنم شکست امروز حق ما نبود. جا دارد این برد را به تراکتورسازی تبریک بگویم در این مسابقه اشتباهاتی داشتیم که یک امتیاز از دست رفت. در 24 ساعت اخیر تحت استرس زیادی بودیم. فدراسیون روز گذشته اعلام کرد 2 بازیکن ما حق حضور در میدان را ندارند. من سوال می‌کنم که چطور 3 روز قبل کارت بازی صادر می‌شود و سپس اجازه حضور در میدان را ندارند؟ یکی از بازیکنان ما ساسان انصاری بود او استرس داشت اما ساعت 12 امروز گفتند بازی کند. این طبیعی است؟ کسی که پدرش را از دست داده و معافیت قانونی دارد امروز به خاطر استرس نتوانست بازی کند. امروز تیم تمرکز نداشت با این وجود به خاطر بازی شجاعانه به تیمم تبریک می گویم. سیاست ما امسال استفاده از بازیکنان جوان بود. بازیکنان جوان ما را یکسال در اردو نگه می‌دارند. به یوسف ویکیا که از اردوی تیم ملی امید آمد و با مصدومیت بازی کرد تبریک می‌گویم.

این اتفاقات عجیب است. متاسفانه این کار تجاری غیر عادلانه است. برخی تیم ها راحت بازیکن به دست می‌آوردند اما برخی دیگر دچار مشکل می‌شوند. آیا این اتفاق طبیعی است؟

فقط مسائل حاشیه‌ای؛ کمی هم فنی باشید آقای اسکوچیچ !

این مسائل حاشیه‌ای نیست این اتفاقات روی مسائل فنی تاثیر می گذارد آیا شما تحت استرس کارتان را انجام داده اید؟ انصاری پدرش فوت کرده اما امروز استرس کارت سربازی داشت. امروز خودمان باعث پیروزی تراکتورسازی شدیم و این هم توضیح فنی من در مورد بازی امروز بود.

فرار از شکست؛ درست نیست مسئولیت شکست را نپذیزید !

فقط یک بازیکن نبود 4 بازیکن ما را دچار مشکل کردند. دنبال بهانه نیستم. شما شرایط هر دو تیم را در نظر بگیرید. شما دیروز در مورد انصاف صحبت کردید پس امروز هم این را بگویید. من دنبال بهانه نیستم بلکه دنبال توجیه منطقی این موضوع هستم که چرا 4 روز قبل کارت بازی صادر شد و دیروز اعلام می‌شود این بازیکنان نمی‌توانند بازی کنند.

24 ساعت قبل اعلام می‌شود بازیکنان ما نمی‌توانند بازی کنند. شما وقتی تیم را برای بازی آماده می‌کنید یک هفته روی مسائل مختلف فکر می‌کنید آنوقت یک روز قبل می‌گویند 4 بازیکن نیستند. ترکیب ما چیز دیگری بود آنوقت دیروز مجبور شدم همه چیز را تغییر دهم.

فولاد و تنها یک شوت از شریفات؛ چرا اینقدر بد ؟

می‌شود بگویید تراکتورسازی چند شوت زد؟ امروز مقابل هواداران تراکتورسازی بازی کردیم. از عملکرد بازیکنان جوان تیمم راضی هستم.

خوشحالی زشت بعد از گل روبروی نیمکت تراکتور؛ آقای اسکوچیچ چرا ؟

قبل از هر چیزی باید بگویم من یک جنتلمن هستم و به حریفم احترام می‌گذارم من از خون و گوشت و پوستم. شما اگر شرایط من را در این 24 ساعت گذشته داشتید شاید اگر گل می‌زدید کار دیگری هم می‌کردید. من عذرخواهی می‌کنم اما شما دارید  سوال احمقانه و توهین آمیزی می‌پرسید. شما به من عکسی را نشان دهید که من این کار را کردم.

احمقانه ؟؟؟؛ لطفا عذرخواهی کنید !

شما به من توهین کرده اید . من هرگز کاری که شما می گویید را انجام نداده ام ...

( در این لحظه جلسه به تشنج کشیده شد و دراگان سالن را ترک کرد ).  

  ۹  
آی اسپورت
2014-07-31 20:42:49
نظر دهید

۹ نظر
فولاد مونیخ
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۴۰
این فوتبال گل و بلبل فقط همین مافیای سپاهی رو کم داشت!!
عباس
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۴۷
بابا این تبریزیا چرا اینجورین از هوادار تا خبرنگار تا مربی همه فکر میکنن بهترینن و کسی حق نداره ازشون انتقاد کنه والا من اگه اونجا بودم خیلی بدتر از این حرفا جواب اون خبرنگارو میدادم مردک فکر کرده خبرنگار مارکاعه حالا خوبه فولادی رو بردن که بدبخت دویست تا بازیکنشو از دست داده و بهترین بازیکناشو دو روز قبل بازی ازدست داده تازه به دوران رسیده های بی جام اوه اوه معذرت میخوام تیمشون یه جام حذفی برده هههههههه
-
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۴۴
واقعا تبریزی ها شورش رو در آوردن
خوبه خودشون بازیکن دزدین از ملوان اونوقت کلید کردن به اینا
چرا اینقدر خود شاخ پندار هستن آخه؟
بابا هر قوم و ملت و شهری واسه خودشون محترم و عزیز هستن
هیچ کس هم از هیچ کس برتر نیست
بعضی وقتها نژادپرستی دور از انسانیت میشه
اشی
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۷
از گزارشگر بازی تا ورزشی نویس های تراکتور همه آدم های عقده ای هستن که فکر می کنن یه تیم دارن باید به همه بی احترامی کنن
متاسفم واسه تبریزی ها با این فرهنگ مهمان نوازیشون
محمد
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۰۰
با مافیا سپاه پدر بقیه تیمها رو در اوردن بعد هم اه و ناله میکنن که به ما ظلم شده
فرهود
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۱
یه مشت عقده ای نه بدتر از هوادارشون نشستن اونجا اسم خودشونم گذاشتن خبرنگار!
خاک بر سرتون
تراختورچی
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۱۷
اسکوچیچ چون تیمش مقابل تراختور کبیر یک گل زده بود جو گیر شده بود! اونم روی اشتباه دروازه بان. بهتره اسکوچیچ جنبه باخت رو داشته باشه.
حسین اول نساجی بعد پرسپولیس
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۴۹
تبریزیا اکثرا همینجورن!!!بدترین توهین ها رو میکنن وقتی جوابشون رو میدی بهشون برمیخوره!!مطمئن باشین این بلاهایی که به نفع اینها داره سر تیم های دیگه میاد یا این بازیکن هایی که تیم ها براش زحمت می کشن و اینها می دزدن و یا بازیکن سربازهایی که می گیرن اگر برای تیم های دیگه اتفاق افتاده بود کل مردم ایران رو می بستن به فحش و ناسزا.مافیای اینها همینجور که صنعت ما رو داغون کرده فوتبال ما رو هم داغون می کنه.اینها برای موفقیت از هیچ کار کثیفی ابایی ندارن.بیخود نیست علی دایی از این موجودات متنفره.
amir
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۳۶
بی فرهنگ ترین ادمای روی زمینن اینا عامووو.....گزارشگرشون که این باشه وای به حال خبرنگاراشون....یادتون نره پارسال و سال قبلش چه حاشیه های الکی برای شیمبا و مسلمان درست کردن...مافیا هم که ماشاالاه......دست به دست هم دهیم(پشت پرده) تا تیم سپاه قهرمان بشه....تف به این فوتبال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر