فهرست
وعده جدید جلالی :سایپا قهرمان می شود
وعده جدید جلالی :سایپا قهرمان می شود

وعده جدید جلالی :سایپا قهرمان می شود


آی اسپورت – مجید جلالی سرمربی سایپا در مصاحبه مطبوعاتی قبل از بازی فردا مقابل استقلال خوزستان از اهداف این فصل اش پرده برداری کرد . او می گوید : هدف سایپا ارائه تصویر جدیدی از خود در طول فصل است، سایپا همیشه به سخت‌کوشی شهره بوده است و امتیاز گرفتن از آن برای حریفت دشوار است.
بازی با نفت مسجد سلیمان ؟
در دیدارهای اول همیشه شناخت نسبت به حریفان متوسط است، مخصوصا نفت مسجد سلیمان که به تازگی لیگ برتری شده است، هرچند از زمان حضور این تیم در لیگ یک نیز نتایج این تیم را پی گیری می‌کردم و نسبت به آن شناخت نسبی دارم، همین جا باید بابت حضور تیم شایسته نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر، به مردم این شهر و خوزستان تبریک بگویم. امیدوارم به عنوان شروع رقابت‌ها محرک خوبی برای ما باشد چرا که در طول هشت هفته آماده‌سازی آنقدر خوب و سخت تمرین کرده ایم تا در هر دیداری شایسته پیروزی باشیم.
سایپای 93؟
از تیم سال گذشته تنها 10 بازیکن را حفظ کرده‌ایم و با توجه به بودجه متوسط سایپا نفرات با کیفیتی را جذب کرده ایم که به نظرم در این مقوله موفق عمل کرده ایم. برای این فصل تغییر شکل تیمی را در برنامه داشتیم و به همین بهانه نیز دو تیم تشکیل دایم که شامل 14 بازیکن بزرگسال و 14 بازیکن جوان می‌شود، اما باید برای جوان گرایی صبر داشت و از شتاب پرهیز کرد.در این فصل می‌خواهیم یک قدم پیش بگذاریم و الگوهای جدیدی را به فوتبال ایران معرفی کنیم. سایپا می‌خواهد در این فصل ضمن معرفی استعدادهای جوان فوتبال و سبک جدیدی از نمایش تیمی در حوزه‌های اخلاقی و فرهنگی نیز یک تیم نمونه باشد.
هدف نهایی ؟
در هر رقابتی تیم‌ها برای کسب بهترین عنوان و جایگاه پای به مسابقات می‌گذارند، با برنامه های که برای این تیم داریم روند سایپا فقط برای قهرمانی خواهد بود اما اینکه این قهرمانی در این فصل حاصل خواهد شد یا فصول آینده را زمان مشخص خواهد کرد.
سبک امسال ؟
باشگاه سایپا برای فوتبال کشور یک فرصت است، هم لحاظ امکانات و هم از لحاظ مهندسی درون سازمانی امیدوارم بتوانیم از این فرصت به خوبی استفاده کنیم. برای این کار باید یک سبک خوب داشته باشیم سبکی که در آینده به آن افتخار کنیم چرا که سبکها برای شکل گیری زمان زیادی می برند اما پس از شکل گیری افتخارات زیادی به همراه خواهند داشت.

     
آی اسپورت
2014-07-31 20:34:02
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر