فهرست
رسول خطیبی: گلی که لک خورد اشتباه او نبود اتفاق بود / به داستان کارت پایان خدمت ورود نمی کنم
رسول خطیبی: گلی که لک خورد اشتباه او نبود اتفاق بود / به داستان کارت پایان خدمت ورود نمی کنم

رسول خطیبی: گلی که لک خورد اشتباه او نبود اتفاق بود / به داستان کارت پایان خدمت ورود نمی کنم

آی‌اسپورت-رسول خطیبی، سرمربی تراکتورسازی تبریز پس از فتح جام شهدا موفق شد سوپرکاپ مجازی فوتبال ایران را در هفته‌ی نخست لیگ برتر در مقابل چشم هواداران تبریزی با موفقیت به پایان ببرد و سه امتیاز این دیدار را از آن خود کند تا بطور کامل از سایه‌ی تونی اولیویرا بیرون بیاید و با امید کار خود را در تبریز دنبال کند. خطیبی در پایان این دیدار در پاسخ به سوال خبرنگاران گفت:

پیروزی در سوپرکاپ مجازی؛ چطور بود؟

این برد را تبریک می‌گویم. اولین بازی هر تورنمنتی خیلی سخت است. شناخت روی بازیکنان تیم و تفکر مربی خیلی سخت است. در 15 دقیقه اول تیم را آنالیز کردیم. تفکری که مربی خوب فولاد خوزستان داشت را خواندیم و به گل رسیدیم. بازهم در نیمه اول موقعیت گلزنی داشتیم که فولاد خوزستان خوش شانس بود. فولاد خوزستان تیم خوش شانس و جوانی است که امیدوارم امسال تراکتورسازی جای فولاد خوزستان را بگیرد و در جدول اول شود.

عملکرد پراشتباه حامد لک؛ نیمکت‌نشین خواهد شد؟

از زمانی که به تراکتورسازی آمدم حامد لک در چند بازی دوستانه کرده است و اشتباه نداشته است. این مسئله طبیعی است از او راضی هستم. بعد از بازی با او صحبت کردم که روی این کار تمرین داشته باشند خوشبختانه به خیر گذشت این اشتباه نبود بلکه اتفاق است. او در این مدت اشتباه نداشته و امیدوارم دیگر این اتفاق نیفتد.

این هم یکی از اتفاقات فوتبال است این اتفاق در بازی اول افتاد و ان‌شاالله دیگر تکرار نمی‌شود. امروز تیم ما خیلی بهتر از فولاد خوزستان بود و به غیر از گلی که روی اتفاق خوردیم حریف موقعیتی نداشت. آنها تیم قهرمان سال قبل بودند. تیم ما هنوز کامل نشده است. چند بازیکن تازه به تیم اضافه شدند و به مرور زمان این مشکل حل می‌شود.

شرایط تراکتورسازی برای کسب این پیروزی؛ رضایت‌بخش بوده است؟

بازی اول همیشه سخت است و شناخت تیم ها از یکدیگر کم است. ما در جام شهدا بازی کرده بودیم اما حریفمان را اصلا نمی‌شناختیم. ما روی شناختی که از بازیکنان حریف داشتیم توانستیم برنده شویم. هنوز چند بازیکن ما آماده نیستند. 3 -4 بازیکن ما کمتر از 10 روز است به تیم اضافه شدند. می‌خواهیم هفته آینده بهتر باشیم امروز فولاد خوزستان موقعیت نداشت اما باید از این بهتر شویم. ایراداتی داریم که برای رفع آن نیاز به زمان داریم.

هواداران تراکتورسازی؛ اشتقبال کم‌تر از انتظار نبود؟

به حضور هواداران نیاز داریم. اولین بازی لیگ بود و به خاطر تعطیلات خیلی ها به مسافرت رفتند. در بازی‌های بعد هر چه بیشتر امتیاز بگیریم هواداران بیشتر می‌شوند و امیدوارم مقابل ملوان ورزشگاه پر شود.

سازمان لیگ و داستان کارت پایان خدمت؛ نظر شما در این رابطه چیست؟

از سازمان لیگ و فدراسیون تشکر می‌کنم در برنامه ریزی مسابقات امسال سنگ تمام گذاشتند. در کار بازیکنانی که کارت پایان خدمتشان مشکل داشته است دخالت نمی‌کنم. یک جای خالی داریم هفته بعد با کریم انصاری‌فرد صحبت می‌کنیم و ان‌شاالله که بتوانیم کریم را جذب کنیم.

حضور ساسان انصاری و اعتراض شما؛ همچنان معتقدید نباید بازی می‌کرد؟

از سوال شما تشکر می‌کنم. اگر اجازه نداشته که بازی کند سازمان لیگ این مسئله را پیگیری می‌کند و من به این موارد وارد نمی‌شوم.

حضور ادینیو در دقایق پایانی؛ آیا آمادگی 100 درصد نداشت ؟

بعد از حضورش از او تست بدنی گرفتیم او خودش تمرین کرده و از بچه ها کمی عقبتر است و او را به تیم می‌رسانیم. می‌خواهیم از تجربه این بازیکن استفاده کنیم.

علاعبدالزهرا؛ کی به ترکیب تراکتور می‌رسد؟

در هر بازی به حضور هر بازیکنی نیاز باشد از او استفاده می‌کنیم. از هواداران که ما را حمایت می‌کنند تشکر می‌کنم. از مدیریت باشگاه، دکتر منادی و سازمان لیگ تشکر می‌کنم و امیدوارم که با حمایت خود تراکتورسازی موفق شود. رسول خطیبی مهم نیست مهم موفقیت تیم تراکتورسازی است.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-31 22:10:49
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۵۲
ادینیو شماره 30 رو پوشیده بود و شماره 10 حی و حاضره برای کریم ساوالان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر