فهرست
ترابی؛ آخرين گناه كالدرون!
ترابی؛ آخرين گناه كالدرون!

ترابی؛ آخرين گناه كالدرون!

آی اسپورت - انگار بنی‌اسراییلی‌های زمانه بنای سكوت ندارند. بعد از همه آن پیش‌بینی‌ها در مورد اینكه گابریل كالدرون نه بازگشایی مدارس را می‌بیند و نه برف پایتخت را، حالا سوژه دیگری برای انتقاد از مربی آرژانتینی پیدا شده. امروز كه او تیمش را با هر مشقتی به حوالی صدر رسانده، می‌گویند پرسپولیس كالدرون فقط در مهدی ترابی خلاصه می‌شود و بدون او هیچ است. جل‌الخالق! عین این است كه بگویی بارسلونای بدون مسی چیزی ندارد و با همین فكت بچگانه، گند بزنی به كارنامه گواردیولا و انریكه. این حرف‌ها را دقیقا از كجا در می‌آورید؟ چطور گناه «افت» علیپور به گردن مربی است كه نتوانسته او را از نظر فنی و روحی ریكاوری كند، اما «خیز» ترابی ربطی به كالدرون و تاكتیك‌هایش ندارد؟ چطور هیچكس به خودش زحمت نمی‌دهد بپرسد ترابی تیم برانكو كه لب خط حبس شده بود، چگونه با آزاد شدن در خط میانی به بمب لیگ تبدیل شده؟ آیا تیمی كه منهای دو پنالتی، همه گل‌هایش را در جریان بازی زده و از كرنر و كاشته و اوت بلند بی‌نیاز بوده، واقعا «هیچی» ندارد؟ این درس‌ها را كی خواندید؟ این مشق‌ها را كجا كردید؟

اگر از كله كچل مربی خوش‌تان نمی‌آید یا اگر دل‌تان هنوز برای برانكو می‌تپد، این یك داستان دیگر است، اما لطفا احساسات تین‌ایجری‌تان را تئوریزه نكنید و به آن رنگ فنی و فلسفی ندهید. گل‌گهر قبل از بازی با پرسپولیس در دوازده بازی فقط دوازده گل خورده بود؛ تیمی كه سپاهان و استقلال و تراكتور را جان به لب كرد تا باخت. حالا اگر از پیروزی خفیف كالدرون خوش‌تان نیامده، او را به همه بردهای پرگل پارسال برانكو ببخشید؛ از استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان و ماشین‌سازی تا نود ارومیه در جام حذفی كه فقط با شوت حاجی انصاری و اشتباه گلر و داور از سر راه برداشته شد. تیم هر چهار روز یك بار بازی می‌كند و مربی نیاز دارد با سیستم چرخشی در بعضی پست‌ها، حاكثر بازیكنان ممكن را آماده نگه دارد، اما حضرات فیلسوف با كلیدواژه «تركیب ثابت» دمار از روزگارش درآورده‌اند. انگار نه انگار همین قوم‌الظالمین خون برانكو را در شیشه كرده بودند كه چرا فقط به یازده نفر اعتماد دارد و بقیه را بی‌انگیزه كرده.

البته اگر ناراضی هستید، هنوز برای تغییر دیر نشده. برانكو كه در دسترس نیست، اما دایی و اخوان بیكارند. گزینه مربی خارجی با آپشن گریز شبانگاهی و فسخ یكطرفه هم هست. آخ كه «شكم‌سیری» چه كارها با ما نكرده است.

۹۷ ۹  
آی اسپورت
2019-12-12 01:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
عموری
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۰۲:۰۳
کالدرون⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
آرش
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۰۸:۳۷
بالاخره سینمایی قلم به دست شد حرف حق بزنه.
آرش
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۰۸:۳۸
بالاخره یکی قلم به دست شد حرف حق بزنه.
....
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۱۳
دمت گرم...فقط کالدرون❤❤❤❤❤❤
۷
سجاد
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۲:۵۸
باریکلا
۴
یاشار
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۲۵
پرسپولیس مکه کلا چند تا کل زده؟
دو تا که پنالتی بوده و دو تاشم کل بخودی مدافعین و دروازبان حریف؟!
۴
رضا
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۰۲
دقیقاً زمان برانکو میگفتن چرا ترکیب ثابته حالا میگن چرا ترکیب ثابت نیست
۷
البرز
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸، ۰۸:۰۰
احسنت برشما. خوشحالم که افرادی چون شمافهیم در فوتبال ایران و طرفداران پرسپولیس وجود دارد جناب بهروش فوتبال تیم کالدرون بهتر از کلیه تیم‌های ایرانه و همینکه تیم بدون مهاجم رو در یک امتیازی صدر نگهداشته خودش ادله کافی برای صحبت من وشماست
۷
ارتمیس
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۰۰
اقای رسول بهروش،خوشحالم که پرسپولیس هواداران قدرشناسی مانند شما دارد. ودر اخر برای تمام دلنوشته های شما میتوان با حمایت تمام گفت صحیح است صحیح است
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر