فهرست
آلگری: بازی با اینتر کلیدی است
آلگری: بازی با اینتر کلیدی است

آلگری: بازی با اینتر کلیدی است

آی‌اسپورت- سرمربی ایتالیایی یوونتوس، پس از باخت تیمش به ناپولی، در خصوص شرایط تیمش برای ادامه فصل به صحبت پرداخت. ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس، پس از شکست خانگی مقابل ناپولی و کاهش فاصله در صدرجدول، در گفت‌وگو با پریموم اسپورت درباره شرایط بازی به صحبت پرداخت.

بازی افتضاحی بود

برای هر دو تیم بازی افتضاحی بود. به ندرت یک شوت در چارچوب دیدیم. مشکلات زیادی داشتیم، امّا باید با دقت بازی را مدیریت می‌کردیم به جای این‌که روی یک شروع مجدد به حریف اجازه گل‌زنی دهیم. این یک بازی رو در رو بود و ممکن بود هر اتفاقی در این شرایط بیافتد. اکنون یک روز استراحت داریم و بعد از آن باید خودمان را آماده دیدار مقابل اینتر کنیم که فکر می‌کنم دیدار تعیین‌کننده فصل ما خواهد بود. هنوز صدرنشین هستیم و هنوز هم یک امتیاز بیشتر از ناپولی داریم. چهار بازی باقی مانده است و باید ببینیم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

ناپولی به خاطر پیروزی شایسته احترام است، امّا به ندرت یک موقعیت مسلم به وجود آمد. آن‌ها مجبور بودند ببرند؛ ما می‌توانستیم ببریم یا مساوی کنیم. ما هنوز از نظر تفاضل گل هم بهتر از آن‌ها هستیم، اگر کار در نهایت به امتیازات مساوی کشیده شود. باید این بازی را فراموش کنیم و به بازی بعدی مقابل اینتر که خیلی هم مهم است فکر کنیم. ناپولی خیلی خوب پرس کرد؛ کنترل توپ را از دست داده بودیم. به بازیکنانم گفتم باید طی چند روز آینده این بازی را از ذهن‌مان بیرون کنیم، چرا که بازی با اینتر، سرنوشت قهرمانی را مشخص خواهد کرد. نمی‌دانم این بدترین نمایش فصل ما بود یا نه، امّا همیشه قرار نیست خوب بازی کنید. بردن همه بازی‌ها راحت نیست و رقابت برای قهرمانی تا ۲۰ می ادامه دارد. هیچ چیزی در فوتبال نباید دست‌کم گرفته شود.

 طرفداری

۲    
آی اسپورت
2018-04-23 02:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر