فهرست
حیدری - فخرالدینی ، مثل نامجو-زرینچه
حیدری - فخرالدینی ، مثل نامجو-زرینچه

حیدری - فخرالدینی ، مثل نامجو-زرینچه

آی اسپورت - شاید به جرات بتوان گفت که پس از جدایی حمودی از استقلال و رفتن او به سپاهان این تیم در جناح راست خود، آن قدرت همیشگیش را از دست داد.

فصل گذشته خسرو حیدری بسیاری از بازی های این تیم را به دلیل مصدومیت از دست داد و بازیکنانی در این منطقه در نیم فصل اول به بازی گرفته شدند که غالبا تجربه بازی در آنجا را نداشتند.

در چند بازی هم بیک زاده به جناح راست منتقل شد اما هاشم هم گاه و بیگاه به دلیل عدم بدنسازی مناسب در پیش فصل و مصدومیت های مداوم، نتوانست کمک حال مناسبی برای قلعه نویی در این جناح باشد.

در نیم فصل دوم گذشته مجید غلام نژاد از سایپا به استقلال آمد تا این ضعف برطرف شود اما او هم پس از چند بازی نشان داد که قلعه نویی نباید چندان روی درخششش حساب باز کند.

استقلال قلعه نویی بیش از حد به وینگرهای خود وابسته است. روزهایی که حیدری و بیک زاده در جناحین،آماده و سرحال بودند استقلال قلعه نویی به پیروزی می رسید اما در موارد دیگر این تیم برای رسیدن به گل و پیروزی با زحمت و دشواری زیادی روبرو می شد.

اما امسال، قلعه نویی که به خوبی از ضعف استقلال در این جناح با خبر بود؛ در فصل نقل و انتقالات پس از ناامیدی از جذب حمودی به دنبال ستاره فصل گذشته تراکتورسازی رفت.

 میلاد فخرالدینی با جدایی از تراکتور و آمدن به استقلال خیال قلعه نویی و هواداران استقلال را بابت پرکردن خلا حمودی راحت کرد. همه منتظر بازی با راه آهن بودند تا این بازیکن مهر تاییدی بر این گمانه زنی ها بزند و دقیقا چنین شد.

فخرالدینی امروز یکی از مهره های موثر استقلال بود. حضور مداوم او در حمله و دفاع و بازی خستگی ناپذیرش نوید یک جناح راست ایده آل را در استقلال مدل 93 می دهد.

حالا قلعه نویی خیالش از بابت جناح راستش راحت شده و امیدوار است که حیدری و فخرالدینی با هماهنگی بیشتری که بینشان بوجود خواهد آمد به یاد زوج از یاد نرفتنی نامجو و زرینچه در دهه 60، یک زوج رویایی را برای هواداران استقلال تشکیل دهند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-31 22:34:44
نظر دهید

۲ نظر
میتی
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۱۸
استقلال در این بازی خوب بود ولی باید توجه کرد که بیش از حد به سانترهای خسرو وابسته بود. اگر تیمی می‌خواد استقلال رو جمع کنه فقط کافیه اجازه ندن که خسرو توپ بفرسته و یک مدافع هم قاضی رو پوشش بده. دقیقا همین نقطه قوتی که اینجا شما اشاره کردید تبدیل به نقطه ضعف استقلال خواهد شد. استقلال از وسط و زمینی شانس خیلی کمی خواهد داشت. مهاجم تمام عیار نداره و برهانی درصد کمی از توپ‌هایی که بهش می‌رسه رو می تونه به یک نتیجه برسونه. استیلی هم تیم به هم ریخته‌ای داشت. من بعید می‌دونم که استقلال در برابر مربیان بهتر کار راحتی در پیش داشته باشه.
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۴۶
باز شما با یه بازی جوگیر شدید!!!؟!؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر