فهرست
استیلی: داور گفت صحنه را ندیده بود و دیگر اعتراضی نیست / زمانی برای آماده‌سازی نداشته‌ایم اما بهتر می‌شویم !
استیلی: داور گفت صحنه را ندیده بود و دیگر اعتراضی نیست / زمانی برای آماده‌سازی نداشته‌ایم اما بهتر می‌شویم !

استیلی: داور گفت صحنه را ندیده بود و دیگر اعتراضی نیست / زمانی برای آماده‌سازی نداشته‌ایم اما بهتر می‌شویم !

آی‌اسپورت-حمید استیلی، سرمربی و مالک احتمالی باشگاه راه‌آهن در شرایطی که همچنان اوضاع مالکیت تیمش مشخص نیست، لیگ چهاردهم را با قدرت آغاز کرد و بازی برابر استقلال را مقتدرانه شروع کرد و در همان دقیقه‌ی سوم به گل رسید، اما در ادامه با پذیرش دو گل بازی برنده شده را با یک باخت تعویض کرد. سرمربی راه‌آهن که معتقد بود گل کرار جاسم خطا بود، پس از پیروزی دو بر یک استقلال مقابل راه‌آهن در مصاحبه‌ی مطبوعاتی خود گفت:

شکست در نخستین گام؛ چطور بود؟

تیم ما یک ماه است تشکیل شده و با وجود مشکلاتی که داشتیم اقدام به جذب بازیکن کردیم. در این مدت با برخی مسائل روحی روانی درگیر شدیم و در برخی مسائل فنی هم دچار مشکل شدیم. زمان آماده‌سازی کمی داشتیم و برخی مشکلات برای ما به وجود آورد.

متأسفانه کسانی که به ما قول‌هایی داده بودند نتوانستند آن را عملی کنند و حتی اردوی ترکیه ما هم لغو شد و مجبور شدیم با تیم‌های لیگ یکی بازی کنیم و به همین دلیل ضعف‌های ما مشخص نشد، اما امروز که با استقلال که یک تیم پرمهره است بازی کردیم، شرایط مدنظرمان نبود.

با پوشاندن نقاط ضعف‌مان روز به روز بهتر می‌شویم اما امیدوارم مشکلاتمان حل شود تا تمرکز بازیکنان بالاتر برود، البته گل دقیقه 2 کار ما را سخت کرد و برای تیم جوانی مثل ما شرایط سخت شد، اما در نیمه اول به خوبی توانستیم فضاهای استقلال را از بین ببریم، اما در نیمه دوم از همان راهی گل خوردیم که روی آن تمرین کرده بودیم، اما استقلال تیم باتجربه‌ای بود و بازی را برد، اما امیدوارم که ما بهتر از این شویم.

قضاوت داور؛ قضاوت شما چیست؟

از نظر من داور مشکل خاصی نداشت، اما در یکی دو صحنه ما به او اعتراض کردیم که ایشان اعلام کرد صحنه را ندیده و ما هم دیگر حرفی نزدیم.

مشکلات راه‌آهن؛ بالاخره چطور خواهد شد؟

منتظر هستیم تا قوه قضائیه مشکلات را حل کند، چرا که ما تا روز آخر هم نمی‌دانستیم در بازی امروز بازی می‌کنیم و من هم از بهروان و تاج این موضوع را پرسیدم و در کنفرانس خبری دیروز شرکت کردم، اما ما به احترام لیگ و هواداران و بازیکنانی که جذب شدند در لیگ برتر شرکت کردیم.

وضعیت جو تختی تهران؛ چطور است؟

امروز وضعیت خوبی بود و یکی دو صحنه وجود داشت که قلعه‌نویی تماشاگران را آرام کرد، اما خود ما هم در جلسه قبل از بازی به بازیکنان گفته بودیم هیچ کاری نکنند که هواداران حاضر در استادیوم تحریک شوند.

البته من چون در کنار زمین بودم و حواسم به بازی بود، موضوع خاصی نشنیدم اما همه چیز یک روز حل نمی‌شود و باید همه کمک کنند تا وضعیت فرهنگی استادیوم خوب شود.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-31 22:54:01
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۰
خوشم اومد از صحبت کردنش
مثل لابی کارت به کارتی نیست که وقتی میبازه , از زمین تا آسمون مقصرند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر