فهرست
مورینیو: قرار نیست تورس را بفروشیم
مورینیو: قرار نیست تورس را بفروشیم

مورینیو: قرار نیست تورس را بفروشیم

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، تاکید کرد که علی رغم نیاز این باشگاه به کاهش بازیکنان خارجی، مطمئنا فرناندو تورس این باشگاه را ترک نخواهد کرد.

براساس قوانین لیگ برتر، در فهرست 25 نفره باشگاه ها، تنها 17 بازیکن خارجی می تواند حضور داشته باشد اما حضور دیه گو کاستا، دیدیه دروگبا، سسک فابرگاس و فیلیپه لوئیز باعث شده تا تعداد بازیکنان خارجی چلسی بیش از این شود.

در حالی که فرانک لمپارد و اشلی کول در این تابستان چلسی را ترک کردند، گری کیهیل آخرین بازیکن بزرگ انگلیسی است که به آبی ها پیوسته اما مورینیو تاکید کرد که مهاجم اسپانیایی اش را نمی فروشد.

او به اسکای اسپورتس نیوز گفت:\" مهاجمان ما نقش مهمی در تیم دارند. ما تنها سه مهاجم داریم. تورس یکی از آنهاست. ما تیم خوبی داریم. بهتر بود که ما 18 بازیکن خارجی داشتیم، نه 17 تا اما قانون، قانون است. ما به سختی کار می کنیم  تا در آینده چنین مشکلاتی نداشته باشیم.

ما می خواهیم در تیم مان بازیکنان انگلیسی بیشتری داشته باشیم. ما در حال حاضر در میانه پروژه مان هستیم. به همین دلیل، در حال حاضر، باید در مورد یک بازیکنی که نباید در فهرست باشد، تصمیم بگیریم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-31 23:28:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر