فهرست

گل محمدی: بازی یک طرفه به سود ما بود/ دو گل صبا درست نبود

آی اسپورت- خبرنگاران قمی که دو فصل پیش، یحیی گل محمدی را روی نیمکت تیم شهرشان می دیدند، با ورود او به کنفرانس خبری پس از دیدار صبا - ذوب آهن چهره متفاوتی از این مربی جوان شاهد بودند. گل محمدی با ناراحتی صحبت هایش را اینگونه آغاز کرد: بازی یک طرفه به سود ما بود و متاسفانه نتوانستیم از موقعیت های خود به نحو احسن استفاده کنیم. در امر گلزنی موفق نبودیم و روی دو توپ خیلی ساده که به راحتی دفع می شد، گل های بدی دریافت کردیم؛ چون حملات جدی تری را دور کرده بودیم و باید این نقاط ضعف را با تمرین پوشش دهیم.

عملکرد بازیکنان ذوب آهن؟

نمایش خوبی داشتند و به دلیل اینکه توانستند فوتبال خوبی بازی کنند، از آن ها راضی هستم و به این خاطر که توانستیم 5 تا 6 موقعیت گلزنی ایجاد کنیم ، اولین مسابقه خود را امیدوار کننده آغاز کردیم.

بعد از گل تساوی ذوب آهن، محسن مسلمان به سمت نیمکت صبا خوشحالی کرد...

چنین چیزی را ندیدیم. داور و ناظر داوری در این باره تصمیم گیری می کنند و من و شما نمی توانیم راجع به این مسائل قضاوت کنیم. اگر بازیکنی بی انضباطی کند، قطعا باید تنبیه شود.

داوری چطور بود؟

در گل اول که پنالتی شد، خطای بی موردی روی بازیکن ما گرفت. در گل دوم نیز با خطای شدیدی که بازیکن صبا انجام داد صاحب موقعیت شدند و در این دو صحنه داور اشتباه کرد.

چمن یادگار امام قم؟

همه جا همین زمین است. نسبت به زمین دیگر ورزشگاه ها بهتر بود.

چرا نیمه اول خوب بازی نکردید؟

در تمامی لحظات نیمه اول بازی در اختیار بازیکنان ما بود و صبا به دروازه ما نزدیک نشد. نمی دانم چطور بازی را دیدید که اینطور می گویید!

هفته آینده بازی راحتی با تراکتور نخواهید داشت..

همه مسابقات سخت است و در لیگ بازی آسانی وجود ندارد. دیدار راحتی با تراکتو نداریم، اما باید امتیازات خانگی را جمع کنیم و موفق به جبران نتیجه امروز شویم.


محمد چهرقانی
     
آی اسپورت
2014-08-01 12:32:03
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر