فهرست
پاتریس اورا: بازگشت به سری آ در سرنوشتم بود
پاتریس اورا: بازگشت به سری آ در سرنوشتم بود

پاتریس اورا: بازگشت به سری آ در سرنوشتم بود

آی اسپورت- پاتریس اورا، مدافع جدید یوونتوس، با ابراز خشنودی از بازگشت به فوتبال ایتالیا، حضور دوباره در سری آ را تعبیر یک رویا توصیف کرد.

این مدافع باتجربه فرانسوی که با حضور لوک شاو، ترجیح داد از منچستریونایتد جدا شود، 15 سال قبل برای تیم کوچ مونتزا بازی کرده بود. او معتقد است بازگشت به سری آ، در سرنوشتش بوده است.

او به خبرنگاران گفت:\" انگار سرنوشتم این بوده است. زمانی که 17 ساله بودم، ایتالیا درهایش را به رویم باز کرد تا اکنون فوتبالیستی باشم که می بینید. الان واقعا انسانی شاد هستم. برای شروع بازی ها بی تابی می کنم، چون این پیشانی نویس من بوده است. حس شروع دوباره، واقعا فوق العاده است. برای من، این یک رویاست. در منچستریونایتد،  به همه جام ها رسیدم.

فردی هستم که مشتاق برد است و برای همین یوونتوسی را انتخاب کردم که برای پیروزی می جنگد. تمام تلاشم را خواهم کرد که هر آنچه دارم برای باشگاه، هواداران، مربی و همبازیانم، مهیا کنم. پیامی برای هواداران؟ من کسی نیستم که زیاد رویاپردازی کنم، ولی به آنها قول می دهم تمام داشته هایم را برای پیراهن یوونتوس، عرضه کنم. نه با حرف، بلکه باید با عملکردم در زمین، از طرفداران تشکر کنم. امیدوارم جام های متعددی برنده شوم و فورتزا یووه!\"

او همچنین در مورد جدایی اش از منچستریونایتد گفت:\" جدایی از منچستریونایتد واقعا دشوار بود. به دلایل شخصی چنین تصمیمی گرفتم. سه ماه قبل از پایان فصل، من از باشگاه خواستم تا بتوانم با باشگاه های دیگر مذاکره کنم و وقتی فهمیدم که یوونتوس مایل است تا من را به خدمت بگیرد، تصمیم گیری سخت نبود. اما سخت ترین چیز، جدایی از منچستریونایتد بود.

در منچستریونایتد اطمینان زیادی به من وجود داشت. من با فن خال صحبت کردم. او از رفتم من ناراحت بود. اما من می خواستم به یوونتوس بیایم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-31 23:54:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر