فهرست
خسرو به 200 رسید/ سومین سابقه دار استقلال
خسرو به 200 رسید/ سومین سابقه دار استقلال

خسرو به 200 رسید/ سومین سابقه دار استقلال

آی اسپورت- «باجناق»ها در روز بازی با گسترش فولاد به یک عدد مهم رسیدند: 200. امید ابراهیمی در تبریز، دویستمین بازی اش در لیگ برتر را انجام داد ولی این 200 برای خسرو حیدری، تعداد بازی با پیراهن استقلال در لیگ برتر بود. خسرو حیدری حالا سومین بازیکن باسابقه استقلال در تاریخ لیگ برتر است.

 

1/ امیرحسین صادقی

بیشترین تعداد بازی را برای استقلال در لیگ برتر انجام داده است. بازیکن فعلی پیکان، 258 بار پیراهن استقلال را پوشیده و در 11 دوره از تاریخ 16 ساله لیگ برتر، استقلالی بوده است. صادقی اولین بار در جریان بازی استقلال و سپاهان در لیگ دوم، برای آبی ها به میدان رفت. او سابقه «دو» دوری موقت چند ساله را از این تیم دارد؛ سالهایی که به کرمان رفت و پیراهن مس را به تن کرد و سپس یک دوره دیگر در تبریز و بازی برای تراکتورسازی.

 

2/ آرش برهانی

از اولین بازی لیگ هفتم برابر استقلال اهواز، پیراهن استقلال را پوشید و تا بازی پایانی لیگ پانزدهم برابر صبا در قم، این پیراهن را از تن خارج نکرد. برهانی با 229 بازی و 9 فصل حضور در استقلال، دومین بازیکن باسابقه این تیم در لیگ برتر به شمار می رود.

 

3/ خسرو حیدری

قبل از بازی با گسترش در رده سوم مشترک بازیکنان باسابقه استقلال در لیگ برتر حضور داشت و بعد از بازی این هفته در تبریز هم سوم است اما دیگر به تنهایی و با 200 بازی. حیدری از ابتدای لیگ هشتم به استقلال آمد. در لیگ دهم و برای یک فصل راهی سپاهان در اصفهان شد ولی تنها بعد از یک سال دوباره در لیگ یازدهم به تهران برگشت و پیراهن استقلال را پوشید. این فصل، هشتمین سال حضور حیدری در استقلال است. او برای رسیدن به صادقی در صدر این فهرست، نیاز به حداقل دو فصل دیگر بازی در استقلال دارد که بعید است رخ بدهد. حیدری شاید حتی به برهانی هم روی پله دوم نرسد.

 

4/ پژمان منتظری

در رده چهارم باسابقه های لیگ برتری استقلال، بازیکنی حضور دارد که در صورت رقم نخوردن اتفاقات عجیب و غریب، فصل بعد به این تیم برمی گردد. پژمان منتظری درست مثل آرش برهانی از ابتدای لیگ هفتم به استقلال آمد و این تیم را بعد از انجام 199 بازی ترک کرد. مرد همیشه شماره 33 این تعداد بازی را در 7 دوره برای استقلال انجام داد و در میانه های لیگ سیزدهم از این تیم رفت.

۶    
آی اسپورت
2017-04-09 19:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر