فهرست
بحران در استقلال ؛ تاخیر آقا مدد و تشنگی !
بحران در استقلال ؛ تاخیر آقا مدد و تشنگی !

بحران در استقلال ؛ تاخیر آقا مدد و تشنگی !

آی اسپورت - آبی ها بعد از برد دلچسب مقابل راه آهن   از ساعت 11 امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی دور هم جمع شدند .

 این تمرین که جنبه ریکاوری داشت یک ساعت به طول انجامید و بازیکنانی که در ترکیب اصلی آبی‌پوشان مقابل راه‌آهن حضور داشتند بعد از 30 دقیقه دویدن ورزشگاه را ترک کردند.گزارش این تمرین را به نقل از فارس بخوانید : 

*خسرو حیدری تنها غایب تمرین امروز آبی‌پوشان بود و آرش برهانی و هاشم بیک زاده به ترتیب با 30 و 20 دقیقه تأخیر به ورزشگاه آزادی رسیدند.

*امیر حاج‌قاسم که ظاهرا به دلیل عدم تغییر رقم قراردادش نسبت به سال گذشته از مسئولان استقلال گلایه دارد باز هم در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور نداشت. وی نزدیک به یک هفته است که در تمرینات استقلال شرکت نمی‌کند.

*تاخیر 45 دقیقه‌ای مدد جباری و حسین امانتی دو تن از اعضای تدارکات تیم استقلال باعث شد تا نقش این دو نفر بیشتر به چشم بیاید. هنگامی که بازیکنان وارد زمین چمن شدند متوجه شدند که مدد جباری در تمرین حاضر نیست و نه توپی در اختیار دارد و نه آبی برای نوشیدن. جالب اینجاست که مدد جباری از یک ساعت قبل از تمرین برای خنک کردن آب به ورزشگاه می‌آید و به همین دلیل نبود او امروز باعث دردسر برای آبی پوشان شد. وقتی بازیکنان این موضوع را به کادر فنی اطلاع دادند ستار همدانی کلید انبار وسایل تمرین استقلال را از نگهبان مجموعه گرفت و بعد از گذشت 30 دقیقه مشکل توپ و آب ‌معدنی بازیکنان نیز حل شد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-01 12:11:59
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۴
کسی حق نداره به آقا مدد اعتراض کنه خدایش خیلی زحمت میکشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر