فهرست
نکونام هم تصمیم به شکایت از قلعه نویی گرفت!
نکونام هم تصمیم به شکایت از قلعه نویی گرفت!

نکونام هم تصمیم به شکایت از قلعه نویی گرفت!

آی اسپورت- صحبت های جنجالی جواد نکونام علیه امیر قلعه نویی ، هفته ی پر حاشیه و پر خبری را برای سرمربی استقلال و کاپیتان تیم ملی رقم زد و این دو به تیتر اول رسانه های ورزشی ایران تبدیل شدند. جواد نکونام در مصاحبه اش اتهام هایی را به امیر قلعه نویی وارد کرد که سرمربی آبی پوشان اعلام کرد از جواد نکونام شکایت خواهد کرد. شب گذشته هم قلعه نویی بر گفته اش تاکید کرد و گفت که شنبه شکایتش را در دادسرا دنبال خواهد کرد.
اما جواد نکونام که در آستانه ی بازگشت به تیم اوساسونا قرار دارد، از این قضیه جا نماند و او هم قصد دارد از امیر قلعه نویی شکایت کند. دستاویز شکایت نکونام مربوط به مصاحبه ی قلعه نویی، پیش از بازی و راه آهن است که سرمربی استقلال از اینکه نکونام در این زمان این حرف ها را زده انتقاد کرده بود. قلعه نویی در کنفرانس مطبوعاتی گفته بود:  این خوب نیست که شما درست چند روز قبل از اینکه بازی ها می خواهد شروع شود و در این تیم حضور نداری این حرف ها را مطرح کنی.کسی که سر سفره پدر و مادرش بزرگ می شود باید این را بداند که حرف ها باید زمانی زده شود که در یک جایی حضور دارد وبه آن قرارداد پایبند است. 
حال باید دید شکایات سرمربی استقلال و کاپیتان تیم ملی ایران از یکدیگر به کجا خواهد کشید؟! 

  ۵  
آی اسپورت
2014-08-01 12:23:28
نظر دهید

۵ نظر
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۴۴
احسن
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۴
نکونام استقلالی نیست اگر بود قبل از دربی نمی رفت اگر بود چند روز مانده به شروع لیگ علیه استقلال موضعه گیری نمی کرد
احسان
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۰
بارک ا.... این بار دخل مافیا باید در بیاد
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۱
هر کس که بیاد بازگو کنه حقایق رو و بتونه ثابت بکنه، افرادی بصورت مافیا وار دارن در این فوتبال شیره تیم ها و جوان ها رو می مکن ،باید دستش رو طلا گرفت، امیدوارم حق به حقدار برسه، لطفا متعصبانه طرف استقلالی و پرسپولیسی بود،نبود نکنید.
بزارید فوتبال پاک باشه و از فوتبال پاک لذت ببریم
عباس
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۰
نکو استقلالی نیست؟ پس چرا بعد بازوبند آبی بستنش داشتین خودتون رو جر میدادین واسش؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر