فهرست
سازمان لیگ: رحیمی 30-20 روز قبل از مشکل ماهینی خبر داشت
سازمان لیگ: رحیمی 30-20 روز قبل از مشکل ماهینی خبر داشت

سازمان لیگ: رحیمی 30-20 روز قبل از مشکل ماهینی خبر داشت

آی اسپورت – حسین ماهینی مدافع ملی پوش پرسپولیس که اتفاقات خیلی هم آماده به نظر می رسید در فاصله 48 ساعت مانده به اولین بازی تیمش در فصل جدیدی  متوجه شد نمی تواند برای  این تیم به میدان برود.نام ماهینی هم در لیست 21 نفره بازیکنانی بود که مشکل معافیت دارند و حالا تا وقتی که این مشکل حل نشود ماهینی جایی در ترکیب پرسیولیس نخواهد داشت و علی دایی احتمالا مجبور است از محمدرضا خانزاده در پست غیر تخصصی دفاع راست استفاده کند.
با این حال دو مساله در مورد ماهینی وجود دارد و  شاید با پیگیری یکی از این مسائل و ارائه مدارک و مستندات ماهینی حداقل از بازی دوم تیمش بتواند مجوز بازی را دریافت کند.باشگاه پرسپولیس اعلام کرده ماهینی دانشجوی دانشگاه پرسپولیس است و با استفاده از معافیت تحصیلی می تواند به فوتبالش در این باشگاه ادامه بدهد .از طرفی علی دایی به این موضوع معترض است که مشکل ماهینی  مربوط به پرسپولیس نمی شود چون این بازیکن در زمان حضورش در پرسپولیس کارت معافیت نگرفته  و پرسپولیس نباید در این مساله متضرر شود.
از طرفی امروز مهدی تاج اعلام کرد رحیمی مدیرعامل باشگاه  پرسپولیس 30-20 روز قبل از این ماجرا اطلاع داشته است.حالا چرا وی برای حل این مشکللاش نکرده جای سوال  است و باید دید چرا مدیرعامل قرمزها این مساله را جدی نگرفته است.
با این وجود رئیس سازمان لیگ  اعلام کرده اگر پرسپولیسی ها مدارک و مستندات خود را ارائه کنند  و مشکلی نداشته باشند ماهینی می تواند مجوز بازی بگیرد.
با توجه به مساله دانشجو بودن ماهینی شاید بالاخره یکی از اقدامات محمد رویانیان در یک جا به در پرسپولیس بخورد و با ثابت شدن دانشجو بودن ماهینی این بازیکن ملی پوش به ترکیب تیمش برگردد.
  ۳  
آی اسپورت
2014-08-01 12:25:32
نظر دهید

۳ نظر
حمید
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۳
ماهینی هفت سال پیش کارت گرفته و تازه دو ساله که به دانشگاه رفته پس اون پنج سال قبلش مشمول بوده که بازی می کرده و اجازه ورود به دانشگاه نداشته
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۲
خودشونو به جیگر بودن زدن " دانشجو دانشگاه پرسپولیس" تو رو خدا ببینید مملکت به چه وضعی افتاده خر تو خر شده
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۷
این لباس یا لنگ ؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر