فهرست
فخرالدینی: بازی به بازی بهتر خواهم شد/ به بازی در استقلال آشنا نبودم
فخرالدینی: بازی به بازی بهتر خواهم شد/ به بازی در استقلال آشنا نبودم

فخرالدینی: بازی به بازی بهتر خواهم شد/ به بازی در استقلال آشنا نبودم

آی‌اسپورت‌ ـ  میلاد فخرالدینی روز گذشته اولین بازی رسمی اش را برای استقلال انجام و بسیار هم درخشان ظاهر شد تا هواداران استقلال را به خودش امیدوار کند. مدافع راست استقلال معتقد است در دیدارهای آینده بهتر از این هم خواهد شد. گفتگوی آی اسپورت با این بازیکن را در زیر بخوانید:
بازی مقابل راه‌آهن چطور بود؟
بازی خیلی خوبی را انجام دادیم، از دقیقه 4 روی یک ضربه غافلگیر شدیم ولی در ادامه توانستیم فشار آورده و سه امتیاز با ارزش را کسب کنیم. به نظر من برد در این بازی حق ما بود.
تیم راه‌آهن را با وجود مشکلات متعددی که داشت در این بازی چطور ارزیابی کردی؟
راه آهن تیم بسیار خوبی بود و با توجه به اینکه این تیم دیر تشکیل شده است، ولی مقابل ما خوب ظاهر شد، فکر می کنم آنها در ادامه لیگ و با گذشت چند هفته عملکرد بهتری داشته باشند.
از بازی در پست دفاع راست راضی هستی و فکر می‌ کنی در این پست بتوانی به خوبی از دروازه تیم دفاع کنی تا گل نخورید؟
کادر فنی صلاح دیده که در این پست به میدان بروم، یکسری وظایف جدید در این پست دارم. تلاش می کنم سریع تر خودم را در این پست وفق دهم و مطمئن باشید بازی به بازی بهتر خواهم شد و تمام تلاشم را می‌کنم تا اجازه ندهم مهاجمان به دروازه تیم ما نفوذ کنند.
از بازی اولت در استقلال راضی هستی؟
فکر می کنم با توجه به اینکه بازی اول بود خوب کار کردم، کارشناسان باید در این باره نظر بدهند. من به بازی در استقلال آشنا نبودم ولی تلاش می کنم در ادامه زودتر خودم را با شرایط آشنا کنم.
به نظرت کادرفنی از عملکرد مهاجمانتان راضی بودند؟
به نظر من عملکرد تیم به جز 10 دقیقه اول خوب بود، شما دیدید که مهاجمان در این بازی خوب ظاهر شدند. به محمد قاضی تبریک می گویم گل بسیار زیبایی زد، مطمئن باشید در بازی های آینده همین روند را ادامه خواهیم داد.
چه صحبتی با هواداران استقلال دارید؟
از همه آنها ممنونم. آنها روز گذشته قبل از گلی که ما خوردیم حمایت خیلی خوبی از ما داشتند، از آنها می خواهیم همین حمایت را به همین روند ادامه دهند.

     
آی اسپورت
2014-08-01 12:42:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر