فهرست
طالبلو: بعد از بازی از عابدزاده انتظار تعریف و تمجید نداشتم/ تعریف قلعه نویی از من نظر شخصی اش بوده است!
طالبلو: بعد از بازی از عابدزاده انتظار تعریف و تمجید نداشتم/ تعریف قلعه نویی از من نظر شخصی اش بوده است!

طالبلو: بعد از بازی از عابدزاده انتظار تعریف و تمجید نداشتم/ تعریف قلعه نویی از من نظر شخصی اش بوده است!

آی اسپورت ـ وحید طالب لو  با وجود نمایش خوبی که مقابل استقلال داشت اما مهاجمان استقلال 2بار دروازه اش را باز کردند. او درباره بازی با استقلال و عملکردش در این دیدار صحبت کرد و همچنین در خصوص اظهارات امیر قلعه‌نویی درباره خودش که گفته بود وحید طالب لو با اینکه از استقلال رفته همچنان استقلالی است. مصاحبه طالبلو با آی اسپورت را در زیر بخوانید:
در بازی با استقلال عملکرد خیلی خوبی داشتی، نظر در این زمینه چیست؟
به هر حال ما یک تیم هستیم و عملکرد شخصی من بخشی از عملکرد کلی تیم بود. خیلی دوست داشتم نتیجه ای که در این بازی حاصل می شود غیر از این باشد و بازی اولمان را نبازیم اما متاسفانه ما 2گل بد خوردیم. من تمام سعی ام را می کنم تا در بازی های بعدی نتیجه بهتری بگیریم.
فکر می کنی علت اصلی باخت راه آهن چه بود؟
ما قبل از شروع لیگ با مشکلات عدیده ای مواجه شدیم که همین امر در آماده سازی تیم خیلی تاثیرگذار بود و دیدار برابر استقلال در واقع اولین بازی تدارکاتی تیم ما بود. علاوه بر این راه آهن هنوز تیم کاملی نیست، چراکه تعدادی از بازیکنان دیر به جمع ما اضافه شدند، تعدادی در اردوی تیم ملی امید هستند و چند نفر هم آسیب دیده داریم.
در کل از  بازی مقابل استقلال رضایت داشتی؟
فکر می کنم برای بازی اول آن هم برای تیمی با شرایط راه آهن فوتبال خوبی ارائه کردیم، گرچه در پایان نتیجه به ضرر ما تمام شد.
تو در این بازی انگیزه بسیاری بالایی داشتی، درست است؟
برای من نام تیم مقابل فرقی نمی کند و از قبل هم گفته بودم که برای رویارویی با همه تیم ها با انگیزه ای بالا درون دروازه حاضر خواهم شد. ما یک تیم هستیم که همه اعضای آن از مدیریت و مربیان تا بازیکنان با از خودگذشتگی کنار راه آهن مشغول شدند. چه آنهایی که از قبل در باشگاه راه آهن بودند و با تخفیف دادن در رقم قراردادشان با این باشگاه تمدید کردند و چه نفرات تازه همه در صدد موفقیت تیم راه آهن هستند که فکر می کنم این موضوع کلید موفقیت تیم ما باشد. امیدوارم حاشیه های بیرونی هم هرچه سریع تر به پایان برسد.
آقای عابدزاده از عملکرد تو در این بازی رضایت داشت؟
هنوز صحبتی با آقای عابدزاده انجام ندادم، ضمن اینکه وقتی نتیجه به ضرر شما تمام می شود قطعا نباید انتظار تعریف و تمجید داشت، معتقدم تیم ما در بازی برابر استقلال شایستگی کسب تساوی را داشت.
امیر قلعه‌نویی پس از بازی تو را ستاره زمین خطاب کرد، فکر می کنی دلیل این موضوع چه بود؟
از آقای قلعه‌نویی تشکر می کنم این نظر شخصی ایشان بوده و صحبت خاصی در این باره ندارم.
دوست داری دوباره  به استقلال بازگردی؟
من فقط در حال حاضر به راه آهن فکر می کنم و با تمام وجود در خدمت این تیم هستم. دوست هم ندارم در چنین شرایطی با افکار این چنینی تمرکزم را از بین ببرم.
علت پوشیدن دستکش و استوک قرمز و آبی ات چه بود؟
دلیل خاصی نداشت و همانطور که در جام جهانی هم دیدیم برخی از دروازه بان ها از این قبیل دستکش ها که دو رنگ مختلف داشت استفاده می کردند من هم از مدل جدید این دستکش ها و استوک ها خوشم آمد و آنها را پوشیدم.
پوشیدن شماره یک برایت خوش یمن بود؟
هنوز که نه، اما حداقل از نظر ذهنی باعث می شود تا در کارم موفق تر باشم.
  ۲  
آی اسپورت
2014-08-01 12:47:57
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۳
تبانی شخصی!
فرید
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۱
نه پس! بیانیه رسمى جامعه ورزش بوده از زبان قلعه نویى...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر