فهرست
جنجال آندو در زمین تمرین؛ چرا اون خبر را نوشتی؟
جنجال آندو در زمین تمرین؛ چرا اون خبر را نوشتی؟

جنجال آندو در زمین تمرین؛ چرا اون خبر را نوشتی؟

آی‌اسپورت‌ ـ آندارنیک تیموریان ستاره تیم فوتبال استقلال عصبانی از خبری که شب گذشته از طرف یک خبرگزاری در فضای مجازی منتشر شده بود در تمرین امروز یقه خبرنگاری را گرفت و با او به شدت برخورد کرد.
خبر درج شده که به سرعت هم در فضای مجازی پخش شد و در رسانه های مختلف از جمله آی اسپورت مورد انتشار مجدد قرار گرفت به عصبانیت این هافبک ملی‌پوش در اتوبوس اختصاص داشت. در این خبر آمده بود، آندو دلخور و ناراحت است تاخیر اتوبوس استقلال محکم ساکش را به زمین کوبیده و از میرشاد ماجدی خواسته است برایش تاکسی بگیرد تا او جدا از تیم به خانه بازگردد. 
این خبر به سرعت در فضای  مجازی پخش شد و همان وقت به گوش آندو رسید، آندو هم از خبرنگاران درباره منبع این خبر پرسید و در تمرین امروز استقلال یقه خبرنگاری که این خبر را منتشر کرده بود گرفت و به نوشته این خبرنگار الفاظ رکیکی را نسبت به وی به کار برد.
البته عصبانیت آندو از انتشار این خبر قابل درک است اما نکته مهم این است که آیا این خبر صحت داشته یا نه؟! خبرنگاری که حامل انتشار این خبر است روی حرف خود پافشاری می‌ کند و می‌ گوید رفتار آندو در این صحنه را به چشم خود دیده است. اگر چنین باشد اعتراض آندو به خبرنگار بی شک غیرحرفه ای و غیرمنطقی است.
  ۲  
آی اسپورت
2014-08-01 12:55:34
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۹
وحشیا
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۱
بهتره این خبرنگار متوهم از تمرینات اخراج کنند باید جلوی حاشیه سازان گرفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر