فهرست
عکس: مدل موی برگزیده بازیکنان پرسپولیس
عکس: مدل موی برگزیده بازیکنان پرسپولیس

عکس: مدل موی برگزیده بازیکنان پرسپولیس

آی اسپورت – در مراسم رونمایی از پیراهن های جدید تیم پرسپولیس که تمام بازیکنان این تیم به غیر از نیلسون حضور داشتند مشخص شد بیشتر بازیکنان مدل موی مشترکی دارند که حدود یک سالی  است مد شده و بیشتر بازیکنان حاضر در جام جهانی هم از این مدل مو تبعیت کرده بودند.
این مدل مو که یک طرف موهای سرکاملا خالی می شود و  بقیه موها  به سمت دیگر یا بالا هدایت می شود فصل گذشته هم از سوی برخی بازیکنان پرسپولیس استفاده می شد اما ظاهرا این فصل فراگیر شده تا جایی که حتی فرشاد قاسمی جوان هم با این مدل مو چهره متفاوتی پیدا کرده است.
در این میان البته محمد عباس زاده را می توان چهره شاخص پرسپولیسی ها در استفاده از این مدل مو دانست.عباس زاده که علاقه زیادی به کریس رونالدو دارد با این مدل ویژه تا حدودی از بازیکن محبوبش پیروی کرده است  کما اینکه پیام صادقیان،رضا نوروزی و چند بازیکن دیگر هم کم برای درست کردن موهایشان وقت نمی گذارند.
البته مدل موی رضا حقیقی و محمدرضا خانزاده  تا حدودی با این مدل متفاوت است و نزدیک به هم به نظرمی رسد.شما فکر می کنید کدام یکی از این مدل موها چهره و استایل آنها را بهتر می کند و پسندیده است؟


\"مدل 

\"مدل 
\"مدل 
  ۵  
آی اسپورت
2014-08-01 13:10:57
نظر دهید
۵ نظر
مجتبی ایمانی
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۲۴
خخخخخخخخخخخخخخ
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۱
خانزاده عباس زاده پیام
مدل موهای منم شبیه عباس زادس
اصن ما ایرانیا تو دنیا معروفیم ک خیلی ژل و مخلفاتشو به موهامون میزنیم
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۴
آیا درسته علی دایی در کنفراس خبری قبل از بازی با نفت تهران اعلام کرده قرارداد ژوزه بالای 10 میلیارد بود ؟ میشه بگد چه خبره ؟
مجتبی پرسپولیسی
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۰
این نظر سنجی چه فایده ای داره آخه
بس کنید این کارای خاله زنکی رو
بچاپ ادمین
navid
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۸
عباس زاده عین دهاتی ها میمونه. مدل موی دغاغله خیلی منشوریست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر