فهرست
عکس روز: دایی – غمخوار به یاد فصل ناکام
عکس روز: دایی – غمخوار به یاد فصل ناکام

عکس روز: دایی – غمخوار به یاد فصل ناکام

آی اسپورت – علی دایی و اکبر غمخوار دوباره در جشن پیراهن پرسپولیس به هم رسیدند. برایبررسی سابقه این سلام و علیک گرم و صمیمانه باید به حدود 11 سال قبل برگشت و لیگ سوم حرفه ای.یک پرسپولیس پرستاره با علی دایی بهترین گلزن جهان و شاید شناخته شده ترین بازیکن فاره آسیا که با قیمتی نجومی برای آن زمان به پرسپولیس برگشته بود و همراه  باکلی ستاره قد و نیم قد دیگر مجموعه ای بی نظیر حداقل در ظاهر ماجرا را تشکیل می دادند.تیمی که تحت هدایت وینکو بگوویچ با ستاره های ی مثل باقری، کاویانپور، کاظمیان و ... در سه بازی نخستش سه برد جانانه به دست آورد و 14 گل زد تا پگاه،ابومسلم و فجرسپاسی را از لب تیغ بگذراند.
آن فصل همین اکبر غمخوار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بود که با کلی هزینه و قراردادهای سنگین تیمی پرستاره بست اما مصدومیت دایی در هفته چهارم مقابل پیکان  و اتفاقات حاشیه ای باعث شد سرخ ها که امید اول قهرمانی بودند فصل را با ناکامی به پایان برسانند و در نهایت به رتبه پنجم برسند.
تقابل علی دایی و غمخوار  حالا یادآور آن فصل ناکامی است.فصلی که پرامید شروع شد اما خوب پیش نرفت.آیا دایی از تجربیات آن روز برای شروع و تدوام روزهای خوب در پرسپولیس استفاده خواهد کرد؟
  ۳  
آی اسپورت
2014-08-01 13:12:34
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۳
هر دو تا لنگی های لابی گری هستند
امیررضا
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۱
قشنگ اون 3 بازیو یادمه. 8-2 پگاه گیلان. 1-0 ابومسلم. 5-2 فجرسپاسی. ولی بعد از اون افت کرد تیم
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۱
همین عزت وقتی تیم داشت می رفت رشت، به خاطر طلبش جلوی اتوبوس تیم رو گرفت و حاشیه می ساخت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر