فهرست
مذاکرات پنهان؛ صادقی جانشین منتظری؟
مذاکرات پنهان؛ صادقی جانشین منتظری؟

مذاکرات پنهان؛ صادقی جانشین منتظری؟

آی اسپورت - چنانچه پژمان منتظری از استقلال برود و با تیم دیگری قرارداد منعقد کند، امیرحسین صادقی به جای این بازیکن به استقلال بازخواهد گشت. مدیرعامل باشگاه استقلال در شرایطی روز گذشته با منتظری به گفت وگو نشست و صحبت‌های این مدافع و گلایه‌هایش را شنیده که در خفا مذاکراتی با جانشین احتمالی این بازیکن انجام داده است تا شاید استقلال به واسطه از دست دادن مهره‌ای همچون او لطمه آنچنانی نبیند و از طرفی مدافعی را به خدمت بگیرد که با شرایط بازی در استقلال کاملا آشنا است. در همین راستا مذاکراتی هم با امیرحسین صادقی انجام شده و این مدافع حتی قصد دارد در روزهای آتی مصاحبه‌ای با این مضمون که حاضر است بدون دریافت دستمزد برای استقلال بازی کند، نیز با رسانه‌ها انجام دهد.

این مصاحبه احتمالا با اهدافی انجام خواهد شد و شاید باشگاه استقلال نیز هدایت این اظهارات را برعهده داشته باشد. اینکه به امیرحسین صادقی گفته شده این طور مصاحبه کند که بدون پول برای استقلال بازی می‌کند احتمالا در راستای کوبیدن برخی بازیکنان است که در روزهای گذشته استقلال را به مقصد تیم‌های خارجی ترک کرده‌اند. مثلا امید ابراهیمی یا همین منتظری که قصد رفتن کرده است. حال این سیاست زیرپوستی آیا منجر به کاهش انتقاد‌ها از عقب ماندن استقلال از نقل و انتقالات پیش فصل شود یا خیر، سوالی است که پس از آغاز فصل پاسخش را خواهیم یافت. این جا‌به‌جایی باعث می‌شود تا باشگاه استقلال به لحاظ مالی سود قابل توجهی کند به این دلیل که اگر منتظری بخواهد استقلال را به مقصد تیم دیگری ترک کند باید مبلغی حدود یک میلیارد تومان غرامت بدهد و از سویی امیرحسین صادقی هم اعلام کرده نه تنها تمام طلبش از باشگاه استقلال را خواهد بخشید، بلکه هیچ دستمزدی هم برای فصل بعد از باشگاه استقلال طلب نخواهد کرد.

با توجه به اینکه شرایط فنی منتظری و صادقی تقریبا شبیه به هم است نمی‌شود گفت که استقلال از این جا‌به‌جایی چه نفع یا ضرری می‌برد و تا زمانی که برآیند کاری صادقی در استقلال مشخص نشود نمی‌توان گفت که باشگاه استقلال از این انتقال سود فنی برده یا ضررکرده است اما ماجرای مذاکره با امیرحسین صادقی در شرایطی که مسوولان استقلال می‌کوشند در ظاهرخود را خواهان ادامه همکاری با منتظری نشان دهند نیز چیزی شبیه به همان سیاست‌هایی است که در قبال امید ابراهیمی به کار گرفته شد و طوری وانمود شد که انگار باشگاه استقلال عمیقا این بازیکن را می‌خواست و این ابراهیمی بود که بدون اطلاع به باشگاه به سوی قطر رفت. مسوولان باشگاه استقلال در نقل و انتقالات سیاستی را در پیش گرفته‌اند که فقط خودشان می‌دانند نتیجه‌اش چه خواهد شد اما آنچه در افکار عمومی باقی می‌ماند انبوهی از ابهامات ریز و درشت در مقابل رفتار مسوولان باشگاه استقلال در این بازه مهم است.

 

ایران ورزشی

۵ ۱  
آی اسپورت
2018-07-12 11:33:00
نظر دهید

۱ نظر
علی خوشی
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۴۲
یک مطلب کاملا ضد استقلالی و متعصبانه. یک مطلب کاملا محرک و مخرب. واقعا هدف از انتشار این مطالب چیست؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر