فهرست
نقل قول های روز: توهین به دایی درد فوتبال ماست
نقل قول های روز: توهین به دایی درد فوتبال ماست

نقل قول های روز: توهین به دایی درد فوتبال ماست

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

درد فوتبال ما توهین به دایی است

درد فوتبال ما از مدیریتش است. اخلاق و نظم را از چمن نمی شود به دفتر مدیر برد. نظم و دیسیپلین از مدیریت به فوتبال می آید. وقتی برخورد نمی کنند، مشکل روی مشکل می آید. داشتم از دبی بازی جام حذفی و لیگ می دیدم. داشتند به اسطوره فوتبال مان توهین می کردند. به علی دایی. واقعا چطور می شود توجیه کرد توهین به علی دایی را؟ هر جای دنیا می روی، ایران که می گویی، می گویند علی دایی. من در چک اسلواکی، حرف فوتبال زدم، تا فهمیدند ایرانی هستم، سراغ دایی را گرفتند. بعد بیاییم تو ورزشگاه های فوتبال مان به او توهین کنیم؟ درد فوتبال ما یعنی این. به این ها برسید. با این ها برخورد کنید. معلوم است وقتی به دایی توهین می شود دیگر نباید انتظار داشت سنگی روی سنگ بند شود.
گلایه حشمت مهاجرانی در گفتگو با تماشاگران امروز

نمی خواستیم همدیگر را قبل از دربی ببینیم

به هر حال این برنامه اتفاق خوبی است که آقای شهردار رقم زدند اما راستش زمانی که خود من در استقلال، پرسپولیس بازی می کردم، قبل از دربی از این برنامه ها فراری بودیم.آن موقع ما حتی حاضر نبودیم همدیگر را روز قبل از بازی ببینیم. البته الان در پدیده دوستان زیادی دارم؛ رضا ناصحی، شهاب گردان و... به هر حال از دیدار دوستان خوشحال می شویم
نظر مهدی هاشمی نسب در خصوص ناهار مشترک سیاه جامگان و پدیده که قرار است به میزبانی شهرداری مشهد برگزار شود. این دو تیم فردا با هم بازی دارند

باید بازی بدون کریم را یاد بگیریم

همه می‌گفتند تیم پانیونیوس با جدایی کریم‌ انصاری‌فرد دچار مشکل می‌شود اما به نظر می‌رسد این‌گونه نیست. انصاری‌فرد بازیکن بسیار خوبی است اما بازیکنان پانیونیوس باید یاد بگیرند چگونه بدون او و حتی من زندگی کنند.
نظر کاپیتان پانیونیوس درباره شرایط این تیم بعد از جدایی انصاری فرد

اتهام به حق وردی

امسال طبق اعلام برنامه خود شما 9-8 پنالتی به سود ما اعلام نشده و چند بازیکن مقابل ما اخراج نشده اند ولی ما اعتراضی صورت ندادیم. تحمل و ظرفیت ما هم اندازه ای دارد. فوتبال فقط پنالتی گرفتن نیست و شاید او بایک ضربه آزاد اشتباه مهمی داشته باشد. تورج حق‌وردی سابقه این گونه قضاوت ها را برای استقلال داشته است. سالی که پیکان سقوط کرد، سعید دقیقی یک گل سالم به استقلال زد ولی آقای حق‌وردی آن گل را نپذیرفت.
بخشی از صحبتهای دیشب علی دایی در برنامه نود

 

کد خبر:9408

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-17 09:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
برزو
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۴۶
يه سوال از آقاي دايي!
چرا بعد از بازي لنگ با سپاهان و شكست تيمت ياد فساد و مافياي فوتبال افتادي و پرونده رو كردي؟
غير از اينه كه مدارك رو از قبل جمع كرده بودي تا در صورت باخت آتو داشته باشي؟ اگه برده بودي ساكت بودي
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر