فهرست

سه‌ امتیاز غیرممکن؛ صبا بازهم طوفانی شروع کرد

آی‌اسپورت-شب گذشته در سه دیدار نخست هفته‌ی اول رقابت‌های لیگ برتر، تیم صبای قم موفق شد ذوب‌آهن اصفهان را در ورزشگاه یادگار امام قم شکست دهد و هواداران خود را به آینده و رسیدن به رتبه‌ی تک‌رقمی امیدوار کرد. صبا که از نظر میزان هزینه به هیچ‌وجه قابل قیاس با سبزپوشان اصفهانی نبود، موفق شد با چهره‌ای جدید نسبت به تیم سال گذشته نخستین سه‌امتیاز فصل را کسب کند، سه‌ امتیازی که پیش از آغاز این دیدار تقریبا غیر ممکن بود.
به گزارش آی‌اسپورت، صبا که با هدایت صمد مرفاوی دیگر نام و نشانی از تیمی که فصل گذشته محمد مایلی‌کهن بسته بود نداشت و ستاره‌هائی همچون اکبر صادقی، مرتضی کاشی، کیوان امرائی، میلاد سلیمان‌فلاح و غلام‌رضا عنایتی دیگر در اختیار نداشت، با چهره‌هائی جدیدی از جمله ایوب کلانتری، پیروز قربانی، هادی شکوری و آمبونو آچیله توانست عنصر جوانی و تجربه را در کنار یک‌دیگر به‌کار گیرد و شاگردان یحیی گل‌محمدی را در خانه شکست دهد. فراموش نکنیم که روزبه چشمی، مهرداد طهماسبی و محسن بیات بازیکن‌هائی بودند که از فصل گذشته در صبا ماندنی شدند و در تیم مرفاوی نیز در ترکیب اصلی قرار گرفتند و نمایش قابل‌قبولی را ارائه کردند.
به نظر می‌رسد شاگردان صمد مرفاوی می‌توانند سوپرایز لیگ چهاردهم لقب گیرند، هرچند به این شروع‌های طوفانی چندان اعتمادی نیست چراکه همین صبای قم در فصل گذشته با هدایت مایلی‌کهن در دو بازی نخست پیروز بود اما خیلی زود با دو شکست پیاپی برابر فولاد خوزستان و استقلال تهران به باشگاه متوسط‌ها پیوست.

     
آی اسپورت
2014-08-01 14:03:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر