فهرست
سپاهان-پیکان؛ رقص ستاره ها در فولادشهر
سپاهان-پیکان؛ رقص ستاره ها در فولادشهر

سپاهان-پیکان؛ رقص ستاره ها در فولادشهر

آی‌اسپورت-بدون شک پس از دیدار تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان که در ورزشگاه یادگار امام تبریز انجام شد و به نوعی حکم سوپرکاپ مجازی ایران را داشت و این تبریزی‌ها بودند که فاتح آن لقب گرفتند، دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و پیکان تهران که در ورزشگاه فولادشهر در روز دوم هفته‌ی نخست برگزار خواهد شد، مهم‌ترین و البته جذاب‌ترین دیدار هفته‌ی نخست خواهد بود که از چندین جهت قابل بررسی است و نخستین نکته‌ی آن بازگشت مجدد منصور ابراهیم‌زاده و سیدمهدی رحمتی به ورزشگاه فولادشهر است. ابراهیم‌زاده پس از جدائی از ذوب‌آهن اصفهان پس از نفت تهران و راه‌آهن تهران با سومین تیم تهرانی و کم‌تماشاگر خود یعنی پیکان تهران راهی زادگاه خود خواهد شد تا برابر تیم اول شهرش قرار گیرد. از سوی دیگر سیدمهدی رحمتی نیز بار دیگر برابر تیم سابق خود قرار خواهد گرفت، تیمی که برای نخستین‌بار او را در جمع گران‌قیمت‌ها قرار داد!
از سوی دیگر سپاهان و پیکان به عنوان اولین و پنجمین تیم گران‌قیمت لیگ برتر موفق شده‌اند ستاره‌های بزرگی را جذب کنند که این می‌تواند بر جذابیت‌های این دیدار بیفزاید. محمدرضا خلعتبری که سابقه‌ی شاگردی ابراهیم‌زاده را دارد از پرسپولیس راهی سپاهان شد، لوسیانو پریرا ملقب به شیمبا که در دو فصل پیاپی بهترین گلزن خارجی لیگ لقب گرفت از فولاد راهی سپاهان شد و وریا غفوری، عبداله کرمی و رسول نویدکیا سایر ستاره‌هائی بودند که به سپاهان پیوستند تا طلائی‌پوشان با توجه به حضور رحمان احمدی، مهدی شریفی، جواهیر سوکای، شجاع خلیل‌زاده، هادی عقیلی، علی حمودی و احسان حاج‌صفی یکی از پرستاره‌ترین تیم‌های لیگ لقب گیرد.
پیکان تهران یکی دیگر از تیم‌های موفق در فصل نقل و انتقالات بود که بسیاری از چهره‌های ویژه‌ی فصل گذشته را جذب کرد تا تیم پرستاره‌ای را بنا بگذارد. امیرحسین فشنگچی که در ملوان بندرانزلی زیر نظر دراگان اسکوچیچ دوباره اوج گرفته بود و دوران افول خود در پرسپولیس را فراموش کرده بود، در کنار دو ستاره‌ی کم اشتباه فصل گذشته‌ی استقلال یعنی سیدمهدی رحمتی و جی‌لوئد ساموئل به پیکان پیوست تا با حضور محمد نصرتی و سعید دقیقی، دو ستاره‌ی بی‌چون و چرای فصل گذشته‌ی تراکتورسازی که نقش قابل‌توجهی در فتح جام حذفی داشتند، پیکان به یک مدعی تبدیل شود.
حالا باید دید اندیشه‌های مرد اصفهانی می‌تواند فوتبال پرستاره‌ی اصفهان را در گام نخست زمین‌گیر کند یا خیر ؟

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-01 14:09:28
نظر دهید

۱ نظر
منصور ابراهیم زاده
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۵
مـاشـیـن آدمـکـشـی پـیـکـان وارد لـیـگ چـهـاردهـم شـد.... این تیم برای کسب سهمیه آسیایی بسته شده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر