فهرست
افشارزاده: افرادی که یک عمر کنار قلعه نویی بودند در حال توطئه هستند/یکسری افراد از بیرون علیه تیم فعالیت می کنند
افشارزاده: افرادی که یک عمر کنار قلعه نویی بودند در حال توطئه هستند/یکسری افراد از بیرون علیه تیم فعالیت می کنند

افشارزاده: افرادی که یک عمر کنار قلعه نویی بودند در حال توطئه هستند/یکسری افراد از بیرون علیه تیم فعالیت می کنند

آی اسپورت ـ مدیرعامل استقلال در تازه ترین صحبت هایش مدعی شد یکسری افراد که عمری در کنار قلعه نویی بودند، علیه استقلال توطئه می کنند. مصاحبه ی افشارزاده را با آی اسپورت بخوانید:
به نظر شما بازیکنان استقلال در بازی اول لیگ‌برتر مقابل زردپوشان تهرانی رضایت بخش بود؟
بازیکنان استقلال شب گذشته بازی خوبی را برابر راه آهن ارائه کردند. بازیکنان ما در نیمه دوم منسجم تر بودند و توانستند به برتری برسند. به عنوان مدیرعامل استقلال تهران جا دارد از زحمات مربیان و بازیکنان استقلال تشکر کنم و امیدواریم این روند در بازی های آتی نیز ادامه داشته باشد.
بازی سختی مقابل راه‌آهن داشتید درست است؟
بله، در واقع راه آهن همواره گربه سیاه تیم های بزرگ بوده و هست، خوشبختانه بازیکنان ما خوب بازی کردند و در نهایت موفق شدند سه امتیاز را کسب کنند.
شنیده می‌ شود که 6 بازیکن از تیم استقلال شکایت کرده اند و درخواست مطالباتشان را کرده اند. به نظر شما این کار درست بوده؟
بازهم همان پرسش قبلی خودم را مطرح می کنم که این 6 بازیکن در چند سال اخیر کجا بودند؟ ما پول این بازیکنان را به زودی پرداخت می کنیم ولی ناراحتم که چرا حالا از باشگاه استقلال تهران شکایت کرده اند.
نظرتان درباره صحبت های جواد نکونام و اتهاماتی که به سرمربی تیم استقلال نسبت بسته اند، چیست؟
یکسری افراد که یک عمر در کنار قلعه نویی بودند، در حال توطئه علیه استقلال هستند، این رسم مردانگی و معرفت نیست.دیشب با سرمربی تیم تماس گرفتم و پیروزی برابر راه آهن را تبریک گفتم. استقلال در حال حاضر نیاز به آرامش دارد اما متاسفانه یکسری از افراد از بیرون علیه تیم فعالیت می کنند.
نظر شما درباره شکایات و نامه های مشترکی که به دستتان رسیده است چیست و فکر می‌ کنید این کار چه کسانی است؟
از روزی که آمده ام، تلاش کرده ام آرامش را به باشگاه تزریق کنم. در این مدت این برایم جالب بود که 7 نامه یک شکل، دست خط، فونت و یک وکیل مشترک برای ما ارسال کرده اند. احساس من این است که این بازیکنان از استقلال شکایت نکرده اند اما عده ای به نام آنها علیه ما فعالیت می کنند.
سخن پایانی شما؟
متاسفانه صبح امروز خبر فوت معدنی را شنیدم. او سال ها برای والیبال ایران زحمت کشید و با رفتنش دوستداران ورزش را ناراحت کرد. در خصوص آقای احمدپور هم باید بگویم که قبل از رفتن ایشان به شمال با وی تماس گرفتم و گفت و گوی تلفنی کوتاهی داشتم. از رفتن وی نیز خیلی ناراحت شدم.
  ۲  
آی اسپورت
2014-08-01 16:08:11
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۸
آقای افشار زاده , مواظب کارهای کثیف این علی لابی و روزنامه خبر ورزشی باشید
مجید
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۴۸
درست است. امیرخان خودش را از این قضایا کنار بکشد و این وظیفه وکیل و سخنگو باشگاه هست که پیگیر شکایات و این دست مسائل باشد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر