فهرست
سروش رفیعی:  اعلام اسامی سربازها یک روز قبل از مسابقه شوک بزرگی به تیم ما وارد کرد/ مربی ما تا 2 ساعت قبل از بازی ترکیبش را نمی دانست!
سروش رفیعی: اعلام اسامی سربازها یک روز قبل از مسابقه شوک بزرگی به تیم ما وارد کرد/ مربی ما تا 2 ساعت قبل از بازی ترکیبش را نمی دانست!

سروش رفیعی: اعلام اسامی سربازها یک روز قبل از مسابقه شوک بزرگی به تیم ما وارد کرد/ مربی ما تا 2 ساعت قبل از بازی ترکیبش را نمی دانست!

آی اسپورت- سروش رفیعی در غیاب بختیار رحمانی نفر اول خط میانی فولاد بود اما این بازیکن نتوانست مانع شکست فولاد شود. با رفیعی درباره دیدار با تراکتور و شرایط فولاد مصاحبه ای کردیم که در زیر می خوانید:

از بازی به تراکتور و باخت به این تیم بگو؟
به هر حال بازی اول ما بود و تیم مشکلاتی داشت که باعث شد نتوانیم لیگ را با پیروزی شروع کنیم. همه اعضای تیم خیلی دوست داشتند که لیگ را با شرایط بهتری آغاز کنیم و با امتیاز از تبریز برگردیم. اما متاسفانه شرایط به گونه ای پیش رفت که تیم ما وضعیت خوبی نداشت و این بازی را واگذار کردیم. البته این را هم بگویم که شرایط دوران بدنسازی و کمی عدم هماهنگی بازیکنان جدید نیز تاثیرگذار بود.
چرا فولاد کیفیت مورد انتظار را نداشت؟
دلایل زیادی وجود داشت ولی من دوست ندارم به مسائل حاشیه ای بپردازم و فکر می‌ کنم همه از این مسائل باخبرند ولی از نظر فنی دلیل عمده وضعیت بدنی ما بود و یک مقدار هم به نظرم باید از نظر تاکتیکی بهتر شویم و با یکدیگر هماهنگ تر باشیم. بالاخره بازیکنان جوانی به تیم ما اضافه شدند که باید به آنها زمان داده شود تا بتواند خود را در قالب فولاد بگنجانند.
اسامی منتشر شده در مورد بازیکنان سرباز چقدر در روحیه تیم شما تاثیر داشت؟
بحث حاشیه ای که به آن اشاره کردم دقیقا همین موضوع بود. اگر بگویم این مسئله در روند تیم ما تاثیر کمی داشت دروغ گفته ام ما از یک طرف به دلیل این مسئله کاپیتان تیممان را به همراه نداشتیم و از طرفی دیگر یک روز قبل از مسابقه اعلام می‌ کنند که دو بازیکن اصلی ما اجازه حضور در این دیدار را ندارند. همین اعلام اسامی درست یک روز قبل از مسابقه شوک بزرگی به کل تیم ما وارد کرد و شدیدا باعث مشغول شدن ذهن کادرفنی و این دو بازیکن شده بود. من خودم به شخصه با ساسان هم اتاق بودم و می‌ دیدم این مسئله چه تاثیر بدی در روحیه او گذاشته است. مربی ما تا دو، سه ساعت قبل از بازی  نمی‌ دانست از چه نفراتی می‌ تواند استفاده کند و ترکیب تیم خودرا  نمی‌ شناخت به همین دلیل ترکیب ما در این بازی خیلی دچار تغییرات شد.
فولاد با اسکوچیچ  هم می‌ تواند جزو مدعیان باشد؟
قطعا، من در این مدت که با اسکوچیچ کار کرده ام عملکرد فوق العاده ای از او دیده ام. فکر می‌ کنم در این مدت او از نظر فنی و از نظر مسائل روحی روانی خیلی خوب با تیم ما کار کرد و توانست رابطه خیلی خوبی با بازیکنان داشته باشد. در همان بازی اول به جوان ها میدان داد و از سبک باشگاه فولاد که میدان دادن به جوانان هست را رعایت کرد، مطمئنا ما با ایشان می‌ توانیم خوب نتیجه بگیریم فقط این مسئله صبر هواداران را می‌ طلبد که از ما حمایت کنند و حامی تیم ما باشند، خصوصا در دیدار هفته آینده در برابر پرسپولیس.

 

     
آی اسپورت
2014-08-01 16:14:24
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر